Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

19.10.2011 17:19

Блогери Росії, Україні та Республіки Білорусь об'єдналися, щоб "відстояти історичну справедливість щодо ряду діячів минулої епохи". Аби дохідливо розповісти громадськості про своє право пишатися досягненнями предків, на вулицях міст Росії, а також у Мінську і Севастополі 7 листопада з'являться "Автобуси Перемоги" із зображенням Сталіна. Про це повідомляє "Севастопольська газета".

Організатори проекту стверджують, що не мають ніякого відношення до жодної політичної сили або партії ні в Росії, ні в інших країнах. А гроші на акцію збирають через інтернет. На сторінках у соціальних мережах були розміщені номери особових рахунків, на які активні громадяни з усього світу перераховували кошти на підтримку проекту.

"В Севастополі ми ведемо переговори з підприємством "Севтролейбус" і рекламною фірмою, яка буде обклеювати транспортний засіб. Якщо раптом з боку влади або керівництва самого підприємства виникнуть заперечення, то ми домовимося з приватними перевізниками і обклеївши автобус, -- поділився планами координатор проекту "Автобус Перемоги» в Севастополі, блогер Борис Рожин. -- Це не важливо на тролейбусі чи автобусі будуть розміщені плакати. Головне, щоб люди їх побачили і задумалися над тим, що відбувається в країні".

Як розповів координатор регіональних запусків проекту "Автобус перемоги" Андрій Блінський, біля витоків руху стояв Пітерський журналіст Віктор Логінов. У цьому році 7 листопада виповнюється 70 років історичного військового параду на Червоній площі в Москві, коли фашисти стояли біля воріт столиці. Саме до цієї дати у багатьох містах Росії, а так само в Мінську і Севастополі на вулиці вийдуть автобуси і тролейбуси з зображенням Йосипа Сталіна, як вождя, який привів країну до перемоги.

"Якщо ми дозволимо й надалі переглядати підсумки Другої світової війни, то з переможців перетворимося на окупантів і будемо змушені виплачувати десятки мільйонів доларів "постраждалим" країнам. Історія -- не ділена. Наша історична пам'ять, від якої залежить цілісність і саме майбутнє нашої держави, повинна вмістити кожного, хто кував Перемогу: від рядових солдатів до Верховного головнокомандувача", - повідомляють в своєму прес-релізі організатори акції "Автобус Перемоги".

"Нам дуже хотілося підключити і Київ, але там є певні складнощі. Ми не впевнені, що влада пропустять такий автобус, -- каже пан Блінський. - У Севастополі у нас є свій оргкомітет, який в більшості своїй складається з блогерів ентузіастів. Ми всі просто громадяни, пов'язані однією ідеєю. У нас навіть організації поки немає, але ми над цим працюємо".
http://www.expres.ua/news/2011/10/19/52288

Переглянули: 1312 раз(а), газета / Опублікована : 20 Жов. 2011
Юрий / 21 Жовтень 2011
Плетется дряхлый раб с портретом Того же горца-усача. http://www.krugozormagazine.com/show/Stihi_s_dnem_Pobedi.717.html
Дуче / 20 Жовтень 2011
ВИ і є окупанти і виплачувати будете не десятки мільйонів, а сотні мільярдів
Валера / 20 Жовтень 2011
Мелкие международные подлецы и провокаторы. При неучастии украинских служб.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Свобода слова є, адже тепер доводити те, що її немає, можна хоч до посиніння.

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми