Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

19.10.2011 17:19

Блогери Росії, Україні та Республіки Білорусь об'єдналися, щоб "відстояти історичну справедливість щодо ряду діячів минулої епохи". Аби дохідливо розповісти громадськості про своє право пишатися досягненнями предків, на вулицях міст Росії, а також у Мінську і Севастополі 7 листопада з'являться "Автобуси Перемоги" із зображенням Сталіна. Про це повідомляє "Севастопольська газета".

Організатори проекту стверджують, що не мають ніякого відношення до жодної політичної сили або партії ні в Росії, ні в інших країнах. А гроші на акцію збирають через інтернет. На сторінках у соціальних мережах були розміщені номери особових рахунків, на які активні громадяни з усього світу перераховували кошти на підтримку проекту.

"В Севастополі ми ведемо переговори з підприємством "Севтролейбус" і рекламною фірмою, яка буде обклеювати транспортний засіб. Якщо раптом з боку влади або керівництва самого підприємства виникнуть заперечення, то ми домовимося з приватними перевізниками і обклеївши автобус, -- поділився планами координатор проекту "Автобус Перемоги» в Севастополі, блогер Борис Рожин. -- Це не важливо на тролейбусі чи автобусі будуть розміщені плакати. Головне, щоб люди їх побачили і задумалися над тим, що відбувається в країні".

Як розповів координатор регіональних запусків проекту "Автобус перемоги" Андрій Блінський, біля витоків руху стояв Пітерський журналіст Віктор Логінов. У цьому році 7 листопада виповнюється 70 років історичного військового параду на Червоній площі в Москві, коли фашисти стояли біля воріт столиці. Саме до цієї дати у багатьох містах Росії, а так само в Мінську і Севастополі на вулиці вийдуть автобуси і тролейбуси з зображенням Йосипа Сталіна, як вождя, який привів країну до перемоги.

"Якщо ми дозволимо й надалі переглядати підсумки Другої світової війни, то з переможців перетворимося на окупантів і будемо змушені виплачувати десятки мільйонів доларів "постраждалим" країнам. Історія -- не ділена. Наша історична пам'ять, від якої залежить цілісність і саме майбутнє нашої держави, повинна вмістити кожного, хто кував Перемогу: від рядових солдатів до Верховного головнокомандувача", - повідомляють в своєму прес-релізі організатори акції "Автобус Перемоги".

"Нам дуже хотілося підключити і Київ, але там є певні складнощі. Ми не впевнені, що влада пропустять такий автобус, -- каже пан Блінський. - У Севастополі у нас є свій оргкомітет, який в більшості своїй складається з блогерів ентузіастів. Ми всі просто громадяни, пов'язані однією ідеєю. У нас навіть організації поки немає, але ми над цим працюємо".
http://www.expres.ua/news/2011/10/19/52288

Переглянули: 1477 раз(а), газета / Опублікована : 20 Жов. 2011
Юрий / 21 Жовтень 2011
Плетется дряхлый раб с портретом Того же горца-усача. http://www.krugozormagazine.com/show/Stihi_s_dnem_Pobedi.717.html
Дуче / 20 Жовтень 2011
ВИ і є окупанти і виплачувати будете не десятки мільйонів, а сотні мільярдів
Валера / 20 Жовтень 2011
Мелкие международные подлецы и провокаторы. При неучастии украинских служб.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Яйце хоч і кругле, але здатне загострювати ситуацію.

Леонід ЗАБАРА

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми