Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Командувач ВМС Збройних Сил України адмірал Віктор Максимов поздоровив призерів Конкурсу військово-професійної майстерності «Універсальний солдат»

14 жовтня у штабі українського флоту відбулася зустріч командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України адмірала Віктора Максимова і першого заступника командувача ВМС ЗС України віце-адмірала Сергія Єлісєєва з призерами Конкурсу військово-професійної майстерності «Універсальний солдат», фінальний етап якого відбувся нещодавно у м. Києві та навчальному центрі Сухопутних військ ЗС України, що розташований неподалік смт. Десна.
- Мені та усьому особовому складу флоту дуже приємно, що представники Військово-Морських Сил в нелегкій, напруженій боротьбі показали себе з найкращої сторони і вибороли почесне друге командне місце, - підкреслив адмірал Віктор Максимов. - Ваша перемога ще раз підтверджує те, що в наших рядах є сильні духом і тілом чоловіки та жінки, справжні професіонали своєї справи.
Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України подякував старшому сержанту Сергію Легкому, старшому матросу Ніні Гурєєвій і матросу Валерію Чорненькому, вручив їм почесні грамоти та побажав нових здобутків у службі.
Слід зазначити, що під час заключного етапу Конкурсу військово-професійної майстерності «Універсальний солдат» команда військових моряків змагалася з п'ятьма командами з різних підрозділів усіх видів Збройних Сил України. Військовослужбовці випробовували себе у військово-професійній, спортивній номінаціях та у номінаціях за гуманітарним і культурно-мистецьким напрямками (вікторина зі знання воєнної історії та історії Збройних Сил України, декламування віршів, уривків з творів і гуморесок, демонстрація вокальних та танцювальних здібностей). Зокрема, учасники Конкурсу перевірили своє вміння у вогневій підготовці, виконували нормативи з розбирання та збирання автомата, спорядження магазину набоями, змагались у виконанні нормативів із захисту від зброї масового ураження. Крім того, представники команд демонстрували вміння і навички у військово-медичній підготовці, військовій топографії. Для оцінки своєї сили, витривалості і швидкості військовослужбовці долали на час дистанцію у 1000 метрів, підтягувалися на перекладині, присідали з 16-кілограмовою гирею, змагались у човниковому бігу 10 по 10 метрів.
Конкурс військово-професійної майстерності «Універсальний солдат» проводився серед військовослужбовців служби за контрактом відповідно до наказу Міністра оборони України та був присвячений 20-й річниці Збройних Сил України.

Прес-центр Командування
Військово-Морських Сил Збройних Сил України

Переглянули: 1415 раз(а), газета / Опублікована : 14 Жов. 2011
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

З чого починається рабство? З терпіння до нестерпного.

Володимир ШАМША

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми