Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

В УМВС УКРАЇНИ В М. СЕВАСТОПОЛІ ВИЗНАЧЕНО ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ПО ФОРМУВАННЮ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

30 вересня 2011 року УМВС України в м. Севастополі відбулося засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для створення Громадської ради при УМВС за участю керівного складу УМВС та представників громадянського суспільства. Під час проведення засідання були обговорені питання щодо термінів надання заяв від представників інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах Громадської ради та оприлюднення цієї інформації на офіційному веб-сайті УМВС України в м. Севастополі.

 На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопаду 2010 року № 996 , Положення «Про Громадську раду при Міністерстві внутрішніх справ України» від 31.03.2011 року та рішення ініціативної групи, для формування Громадської ради при УМВС України в м. Севастополі, до складу Громадської ради можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, а саме громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об'єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації, органів самоорганізації населення та інших непідприємницьких товариств і установ тощо, легалізованих відповідно до законодавства України (далі - інститути громадянського суспільства). Представникам інститутів громадянського суспільства, бажаючим прийняти участь  в установчих зборах до 21 жовтня поточного року надати заяву та необхідний пакет документів. Перелік необхідних документів для участі в установчих зборах щодо формування Громадської ради,  відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 № 996 ,,Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики "

 1. Заява для участі в установчих зборах;

 2. Рішення керівника або зборів інституту громадянського суспільства про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою;

 3. біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

 4. копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

 5. інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства.

 Лист із заявою та визначеним пакетом документів необхідно направляти на адресу: УМВС України в м. Севастополі, вул. Пушкіна, 12,каб.1 м. Севастополь, з приміткою для ініціативної групи з підготовки установчих зборів.

 Установчі збори щодо формування Громадської Ради при УМВС України в м. Севастополі відбудуться 31 жовтня 2011 року об 11-00  в приміщенні залу для нарад УМВС (вулиця Пушкіна, 10). Реєстрація учасників розпочнеться о 10-00, а завершиться о 10-45. 


 Зразок

<.....>

Джерело

Переглянули: 1294 раз(а), газета / Опублікована : 05 Жов. 2011
2u2O2kaZ / 21 Січень 2014
I thought I'd have to read a book for a <a href="http://khbfzlwpe.com">diervoscy</a> like this!
NP1JAz0AnP6a / 20 Січень 2014
Calnilg all cars, calling all cars, we're ready to make a deal.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Багатогранну людину від гранчака не відрізниш.

Флоріан БОДНАР

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми