Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Новим керівником Севастопольського академічного театру імені Луначарського призначений колишній міліціонер Олександр Костюков.

На засіданні президії Севастопольської міськради депутати повторно розглянули і затвердили кандидатуру Костюкова на посаду директора театру.

Кандидатура нового директора, що ніколи раніше не працював у сфері культури, викликала неоднозначну реакцію серед депутатів. За призначення Костюкова проголосували дев'ять з 13 присутніх членів президії.

Як заявив депутат від Комуністичної партії України Василь Пархоменко, "не можна призначати на посаду людину, яка не має жодного стосунку до театру".

Також Пархоменко натякнув на тиск, який чиниться одним із заступників голови Севастопольської міської адміністрації на членів президії, які виступили проти кандидатури Костюкова. Першого разу кандидатуру розглядали на засіданні президії минулого вівторка. Тоді під час голосування для затвердження не вистачило одного голосу.

Питання про заміну керівника театру постало на початку вересня у зв'язку зі зловживаннями, допущеними попереднім директором Володимиром Магаром. Він поєднував посади директора і головного режисера театру. За словами голови міської адміністрації Володимира Яцуби, Магар буде посідати посаду головного режисера.

***

Олександр Костюков з 1982 до 1993 року проходив службу в лавах збройних сил, з 1993 до 2003 роки був командиром полку ППС, командиром окремого батальйону ППС Управління МВС в Севастополі. У 2004-2005 роках був начальником міліції громадської безпеки УМВС у Севастополі.

З 2008 року до квітня поточного року був регіональним представником у Севастополі, начальником відділу Державного комітету України у справах ветеранів.

Джерело

Переглянули: 1204 раз(а), газета / Опублікована : 05 Жов. 2011
fkuukzYZ3t / 19 Січень 2014
Essays like this are so important to brinednoag people's horizons.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Знаючи що береженого й Бог береже, ми на всi боки правообережні й лівообережні — щоб не дай боже комусь не догодити.

Ростислав ДОЦЕНКО

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми