Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   


У Севастополі співробітники СБУ викрили трансконтинентальний канал постачання до України особливо небезпечного наркотика

 Співробітники Севастопольського управління СБУ ліквідували трансконтинентальний канал постачання до України особливо небезпечної наркотичної речовини - ацетильованого опію, повідомляє УНIАН з посиланням на "Новий Севастополь".

 Зілля надходило до України через Європу з Афганістану, Ірану і Пакистану.

 В результаті дій наркомафії завдано школи на суму понад 3 млн грн, відзначає інтернет-газета.

 Злочинну організацію з 10-ти осіб створили вихідці з Азербайджану. Вони проживали в Севастополі і Миколаєві, свою незаконну діяльність маскували під торгівлю овочами. У розмовах при замовленні нової партії наркотики зашифровано називалися "картоплею" або "цибулею".

 У організації все було розподілено по ролях - одні розробляли трансконтинентальні плани доставки зілля, інші займалися зарубіжним транзитом опію, треті перевозили наркотики через митний кордон України, а четверті були кур'єрами усередині країни.

 Як повідомлялося раніше, в Україні від 230 до 360 тисяч осіб(або 0,9% населення у віці 15 - 64 року) споживають наркотики ін'єкційним шляхом.

 У Севастополі кожен п'ятий наркозалежний - молода жінка. Про це раніше повідомив головний лікар міської психіатричної лікарні Георгій Кадомцев.

 Також, за твердженням Кадомцева, за статистикою розповсюдження наркоманії в Україні, "Севастополь знаходиться в числі сумних лідерів: 1200 з гаком хворих страждають наркоманією і перебувають у нас на обліку". Хоча, як додав він, "фактично по всіх позиціях їх повинно бути в два рази більше".

 Опій поставлявся до Рівного, Дніпропетровська, Миколаєва, Криму і Севастополя. Причому кур'єрами працювали дівчата і молоді жінки у віці від 18 до 25 років, слов'янській зовнішності.

 При транзиті між містами кожен контейнер з наркотиками пересипався зернами кави або меленим перцем, а іноді навіть оброблявся солідолом. Це робилося для того, щоб при перевірках на вокзалах запах наркотиків не вловили службові собаки. Наркотики вивозили з країн Близького Сходу спочатку до Угорщини, а вже звідти - до України.

 Члени злочинної організації були затримані на місці злочину співробітниками СБУ в Миколаєві при спробі збуту севастопольському ділкові наркотиків на суму понад 3 млн грн. Із зілля можна було виготовити до 100 тис разових доз. Вся партія призначалася конкретно для Севастополя.

 Стосовно п'яти членів злочинної організації порушено кримінальну справу по двох статтях Кримінального кодексу України. Їм інкримінується контрабанда і незаконний збут наркотичних засобів групою осіб в особливо великих розмірах. Подібні діяння передбачають покарання у вигляді позбавлення свободи від восьми до дванадцяти років. Ведеться слідство.

 

Переглянули: 1184 раз(а), газета / Опублікована : 02 Жов. 2011
Флоріан / 07 Жовтень 2011
У Севастополі кожен п'ятий наркозалежний - молода жінка!!!!
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Обмiн словами — це ще не розмова.

Ростислав ДОЦЕНКО

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми