Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Українські ВМС у ході «Адекватного реагування - 2011» провели 43 тактичних навчання та тактико-спеціальних занять

Військово-Морські Сили Збройних Сил України 30 вересня завершили виконання заходів, передбачених планом проведення дослідницького командно-штабного навчання «Адекватне реагування - 2011». Його метою було удосконалення теоретичних знань та практичних навичок адміралів, офіцерів органів військового управління і штабів військових частин ВМС ЗС України у виконанні функціональних обов'язків під час управління силами (військами), підвищення рівня злагодженості органів управління, морського, польового та повітряного вишколу сил (військ) українського флоту, оцінка готовності національних ВМС до виконання завдань за призначенням, дослідження питань застосування родів сил (військ) в ході ведення операцій (бойових дій) у новій організаційно-штатній структурі зразка 2017 року, а також удосконалення взаємодії між ВМС та органами військового управління інших видів Збройних Сил України, інших військових формувань і правоохоронних органів.
За період проведення навчання, що тривало з 12 вересня, органами військового управління уточнені плани застосування військ (сил), відпрацьовано питання управління силами (військами) під час їх  розгортання в райони бойового призначення, ведення бойових дій на морі,  організації всебічного забезпечення застосування сил (військ) з фактичною подачею матеріально-технічних засобів і боєзапасу на кораблі та у військові частини. Особливість навчання полягала у тому, що практичні дії планувалися та здійснювалися відповідно до змін оперативної обстановки, що доводилися з Генерального штабу Збройних Сил України штабом керівництва дослідницького командно-штабного навчання у ході його теоретичної частини.  
Під час практичних дій проведено 43 тактико-спеціальних, батальйонних тактичних, льотно-тактичних навчань та тактико-спеціальних занять. Більшість навчальних питань відпрацьовувалися у взаємодії з підрозділами Сухопутних військ і Повітряних Сил Збройних Сил України, Найбільш характерними в цьому відношенні стали проведені 21 вересня батальйонне тактичне навчання з бойовою стрільбою на полігоні бойової підготовки Опук, та ротне тактичне навчання без бойової стрільби роти морської піхоти у складі морського десанту щодо знищення незаконних військових формувань на приморському напрямку, що відбулося 28 вересня в районі селища Миколаївка Одеської області. Крім того, у Військово-Морських Силах в рамках «Адекватного реагування - 2011» спільно зі спецпідрозділами Служби безпеки України вперше проведено тактико-спеціальне заняття з вивільнення захопленої морської стаціонарної платформи від терористів та ліквідації наслідків терористичної діяльності.
Всього до практичних дій залучалися 32 бойових корабля, катера та судна забезпечення, 35 берегових частин, понад 300 одиниць автобронетанкової техніки, спецтехніки та автомобілів, 15 літальних апаратів, в тому числі 6 - від Повітряних Сил ЗС України та 2 - від армійської авіації Сухопутних військ ЗС України. Загалом у практичних діях брали участь понад 3500 чоловік особового складу національних ВМС.
Місця проведення навчання на пунктах управління і на полігонах бойової підготовки відвідали Міністр оборони України  Михайло Єжель та начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил України  генерал-полковник Григорій Педченко.
Ближчим часом до Генерального штабу Збройних Сил України будуть направлені результати проведення дослідницького командно-штабного навчання "Адекватне реагування - 2011" разом з обґрунтованими висновками та пропозиціями за кожний етап (фазу) навчання. Зокрема, щодо досягнення мети навчання, проблемних питань, які виникли під час проведення навчання, шляхів їх вирішення, попередніх висновків перевірки на практиці положень основних керівних документів з підготовки і застосування Збройних Сил України та організації оперативної роботи органів військового управління, пропозицій щодо усунення виявлених недоліків. Ці висновки ляжуть в основу при плануванні заходів розвитку національних Збройних Сил на найближчу перспективу.

Прес-центр Командування
ВМС ЗС України.

Переглянули: 1223 раз(а), газета / Опублікована : 02 Жов. 2011
CwBGaQpQ / 20 Січень 2014
If you want to get read, this is how you <a href="http://oxxhnje.com">shuold</a> write.
7U4L748iu8Hw / 19 Січень 2014
You've maagned a first class post
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Крім нашої здібності до думок ми володіємо ще і нашою думкою про нашу здатність судити.

Фрідріх НІЦШЕ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми