Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

У Севастополі в районі бухти Козача для моряків Чорноморського флоту РФ планується побудувати 1 тис 260 квартир. Про це повідомив прес-секретар командуючого ЧФ Росії капітан першого рангу Вячеслав Трухачов.

 Зокрема, за його словами, на Чорноморському флоті РФ триває реалізація програми із забезпечення житлом військовослужбовців, у рамках якої суттєво розширені можливості вибору російських регіонів для постійного проживання.

 Так, чорноморцям запропоновано перелік населених пунктів, де вже є житло, - у Московській, Ленінградській, Калінінградській, Кемеровській, Челябінській та інших областях РФ.

 Безпосередньо ж у Севастополі здійснюється будівництво службового житла в бухті Козача, де протягом декількох років належить побудувати 1 тис 260 квартир для моряків-чорноморців. Здача в експлуатацію першого будинку планується в 2012 році, зазначив Трухачов.

 Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Москва анулювалау своєму бюджеті на 2011 рік фінансування програми шефства містанад Чорноморським флотом РФ у 2010-2012 роках.

 Згодом мер Москви Сергій Собянін пояснив, що кошти Фонду підтримки Чорноморського флоту РФ перерозподілено на користь Дому Москви в Севастополі.

Джерело

Переглянули: 1575 раз(а), газета / Опублікована : 29 Вер. 2011
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Політики скрізь однакові. Вони обіцяють будувати мости навіть там, де немає річок.

Микита ХРУЩОВ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми