Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

У Севастополі в районі бухти Козача для моряків Чорноморського флоту РФ планується побудувати 1 тис 260 квартир. Про це повідомив прес-секретар командуючого ЧФ Росії капітан першого рангу Вячеслав Трухачов.

 Зокрема, за його словами, на Чорноморському флоті РФ триває реалізація програми із забезпечення житлом військовослужбовців, у рамках якої суттєво розширені можливості вибору російських регіонів для постійного проживання.

 Так, чорноморцям запропоновано перелік населених пунктів, де вже є житло, - у Московській, Ленінградській, Калінінградській, Кемеровській, Челябінській та інших областях РФ.

 Безпосередньо ж у Севастополі здійснюється будівництво службового житла в бухті Козача, де протягом декількох років належить побудувати 1 тис 260 квартир для моряків-чорноморців. Здача в експлуатацію першого будинку планується в 2012 році, зазначив Трухачов.

 Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Москва анулювалау своєму бюджеті на 2011 рік фінансування програми шефства містанад Чорноморським флотом РФ у 2010-2012 роках.

 Згодом мер Москви Сергій Собянін пояснив, що кошти Фонду підтримки Чорноморського флоту РФ перерозподілено на користь Дому Москви в Севастополі.

Джерело

Переглянули: 1707 раз(а), газета / Опублікована : 29 Вер. 2011
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Демократія — це влада народу. Але над ким?

Григорій ЯБЛОНСЬКИЙ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми