Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Українські ВМС в рамках 3-го етапу навчання «Адекватне реагування-2011» провели комплекс навчань - тактичне навчання корабельної десантної групи і ротне тактичне навчання у складі морського десанту

Тактичне навчання корабельної десантної групи і ротне тактичне навчання без бойової стрільби роти морської піхоти у складі морського десанту щодо знищення незаконних військових формувань на приморському напрямку проведено 28 вересня у Військово-Морських Силах Збройних Сил України при взаємодії з підрозділами Сухопутних військ і Повітряних Сил Збройних Сил України в рамках 3-го етапу дослідницького командно-штабного навчання «Адекватне реагування-2011».
Ротне тактичне навчання проводилося на Одещині в районі селища Миколаївка. Завдання з висадки роти морських піхотинців на необладнане узбережжя на бронетранспортерах виконала корабельна десантна група. Висадку способом на плав здійснено з великого десантного корабля «Костянтин Ольшанський». Завдання морського тральщика «Чернігів» полягало у протимінному забезпеченні висадки, а після висадки - спільно з великим десантним кораблем «Костянтин Ольшанський» - у вогневій підтримці дій десанту на березі. Відповідне забезпечення здійснювали рятувальний буксир «Кременець» і санітарний катер «Сокаль».
Прикриття дій десанту з повітря забезпечувала залучена до навчання винищувальна і штурмова авіація Повітряних Сил Збройних Сил України, вертоліт Сакської  авіаційної морської бригади.
Керівництво навчанням здійснювалося штабом корабельної десантної групи, розташованим на великому десантному кораблі «Костянтин Ольшанський». На березі за діями учасників навчання спостерігали начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Григорій Педченко і командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України адмірал Віктор Максимов.
По завершенні навчання командувач українських ВМС за дорученням начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України вручив кращим військовослужбовцям пам'ятні знаки учасників дослідницького командно-штабного навчання «Адекватне реагування - 2011».
Всього до навчання з висадки десанту залучалося 4 корабля і судна, 14 бронетранспортерів, 1 плаваючий транспортний засіб, 3 літака, 1 вертоліт, близько 600 чоловік особового складу, у тому числі близько 100 морських піхотинців. 
Місцеві органи влади були своєчасно попереджені про заплановані заходи.

Прес-центр Командування
ВМС ЗС України

Переглянули: 1320 раз(а), газета / Опублікована : 28 Вер. 2011
8eO11oMc3aS / 20 Січень 2014
That's a shrewd answer to a tricky <a href="http://dmwwdewfcs.com">quseiton</a>
T82OQD0S / 19 Січень 2014
I read your ponistg and was jealous
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Совість у нього завжди чиста, бо ніколи не була в користуванні.

Роман КРИКУН

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми