Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

 "Кримчани звинувачують у всіх своїх бідах погоду і Податковий кодекс."

 У літньому сезоні число приїжджих у Криму знизилося на 500-700 тис. чол.

 Навесні місцеві чиновники прогнозували збільшення туристичного потоку з торішніх 5700000 до 6 млн чол., а деякі експерти навіть озвучували цифру в 6,5 млн чол. Попередні оцінки показують, що реальні показники не дотягнуть до 5 млн., пише «Ділова столиця».

 Голова організації «Туристичний актив Криму» Іван Коваленко зазначає, що потік приїжджих скоротився як мінімум на 15-20%. Директор компанії «Південна перлина» Наталія Розинська, оцінює спад попиту на відпочинок на півострові ще песимістичніше - в 20-30%.

Зниження активності зазначалося серед всіх груп туристів. Українців на вітчизняних чорноморських курортах було як мінімум на 10% менше. Якщо минулого року півострів відвідали близько 250 тис. білорусів, то в поточному - 30 тис. чол. Замість очікуваних 1200000 росіян, до Криму приїхали менше 800 тис.

 Ще більше, ніж негативна динаміка туристичного потоку, кримчан турбує кардинальна зміна його структури. Від відпочинку на півострові практично відмовилися приїжджі із середнім рівнем доходу.

 Якщо торік тижневий бюджет середньостатистичного приїжджого становив 3 тис. грн., То в цьому він скоротився до 2 тис. грн., Незважаючи на те, що практично всі складові відпочинку істотно подорожчали.

 Якщо минулого року в Криму відпочивало «дикунами» 3,95 млн. чол., то в цьому - майже 4,6 млн.

Проаналізувавши ситуацію, з Криму пішли навіть рекламодавці. Нинішнього літа на півострові пустувало до третини конструкцій. Багато компаній, що оплатили щити на весь сезон, включаючи вересень, на початку серпня згорнули маркетингові програми і відмовилися від площин.

За оцінними даними, якщо за минуле літо готельєри, ресторатори, продавці екскурсій і товарів масового попиту заробили близько 20 млрд грн., то за це - удвічі менше. Кримчани звинувачують у всіх своїх бідах погоду і Податковий кодекс. Початок високого сезону в липні співпало з різким похолоданням, температура води не перевищувала 20 градусів. Проте місцеві готельєри підвищили ціни на 15-20%, мотивуючи свої дії подорожчанням комунальних послуг, збільшенням податкового навантаження і загальною інфляцією в країні.

 У місцевих компаніях нарікають, що з введенням Податкового кодексу виросла фіскальне навантаження на приватних підприємців - власників міні-готелів. Бюджетні надходження від санаторіїв та готелів зросли на 15 млн грн. Притому що сертифіковані готелі рівня три-п'ять зірок були звільнені від сплати податку на прибуток. Тобто основне податкове навантаження лягла на плечі міні-готелів і приватного сектора, в яких зупиняється до 80% гостей.

Переглянули: 1261 раз(а), газета / Опублікована : 26 Вер. 2011
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Політики думають не лише про себе, а й про народ. Вам сказати, що вони думають про народ?

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми