Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Московські власті прийняли рішення направити в правоохоронні органи матеріали з результатами вибіркової перевірки фінансової діяльності фонду «Москва-Севастополь», створеного для надання підтримки Чорноморського флоту.

«Інформація з перевірки буде направлена в правоохоронні органи, а подальші дії - на їхній розсуд», - заявив радник головного управління державного фінансового контролю Москви Дмитро Балакін на прес-конференції, передає «Інтерфакс».

Відповідно до прес-релізу, поширеному на конференції, фонд «Москва-Севастополь» був основним виконавцем трьох комплексних цільових середньострокових програм підтримки ВМФ Росії (2004-2006 роки, 2007-2009 роки, 2010-2012 роки).

Д. Балакін повідомив, що фонду в 2010 році було виділено майже 75 мільйонів рублів, перевірка була проведена за договорами на суму 14,3 мільйонів рублів. Неефективним визнано витрачання 997 000 рублів.

За його словами, наприклад, на закупівлю чотирьох автомобілів «швидкої допомоги» фонду були виділені субсидії на 3,8 мільйона рублів. Фактичні витрати перевищили 2 мільйони рублів, ще 900 тисяч рублів пішли на їх дообладнання медичною технікою, 450 тисяч рублів - на доставку машин флотам. «Постачання автомобілів в пункти призначення документально не підтверджена», - сказав Д. Балакін.

Він також повідомив, що на придбання театральних крісел для будинку офіцерів в Балтійську і драмтеатру в Мурманську було виділено 4950000 рублів, фактичні витрати - 4275000 рублів. При цьому аналіз управління фінансового контролю показав, що аналогічні крісла можна було придбати в півтора рази дешевше.

Ще один приклад, озвучений радником управління, - витрачання коштів, виділених на ігрове містечко для дитячого саду Каспійської флотилії. «Фактично обладнання встановлено в дитячому саду військової частини Дмитровського району Підмосков'я. При цьому вартість доставки не змінилася і склала 125 тисяч рублів », - зазначив Д. Балакін.

Він сказав, що подібну модель ігрового містечка, за інформацією компанії-постачальника, можна було купити за 851 000 рублів, а фонду «Москва - Севастополь» виділялося 1380000 рублів.

Д. Балакін повідомив, що фінансова перевірка проводилася в липні 2011 року. Загальне фінансування фонду склало 74981000 рублів, з яких Чорноморському флоту дійшли 26%, а на соцпідтримку співвітчизників у Севастополі - понад 4 мільйони рублів.

Раніше уряд Москви відмовилося від фінансування Фонду підтримки Чорноморського флоту. Мер Сергій Собянін пояснив це рішення неефективним витрачанням виділених фонду коштів.

Джерело

Переглянули: 1539 раз(а), газета / Опублікована : 23 Вер. 2011
aaCBn7z3vJXt / 20 Січень 2014
<a href="http://tkapjksm.com">Enninhtegilg</a> the world, one helpful article at a time.
yCjBviOYws / 19 Січень 2014
Awesome you should think of somenhitg like that
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Коли хатина стає палацом, вона забуває про своє походження.

Юрій РИБНИКОВ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми