Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

До переліку об'єктів, що планували "замінувати" диверсанти, входив і батальйон управління, де командиром підполковник Олексій Шейко. Щоб максимально уберегти підрозділ від "знищення", з військовослужбовцями щодня проводилися заняття з охорони та оборони військової частини.

 Близько 4 години 30 хвилин матроси Іван Блажеєв та Олексій Путій рухалися за визначеним маршрутом. Навкруги було надзвичайно тихо, але ніч не завжди грає на боці порушників, бо саме вночі все дуже добре чутно. Коли матроси оглянули майже всю територію, яку охороняли, Іван Блажеєв почув підозрілий шум з боку паркана, що межує із сусідньою військовою частиною. Хлопець причаївся і дав знак товаришу не рухатися. Далі вони діяли, як під час справжнього виконання бойового завдання. Практично беззвучно наблизилися до паркана, але нічого підозрілого там не побачили і все ж вирішили обстежити прилеглу територію. Біля тренувального вагона ледь помітно промайнула тінь, але матроси вже були впевнені, що на територію військової частини проникнув зловмисник. Коли під вагоном вони побачили диверсанта, одягненого у камуфляж, Іван Блажеєв вигукнув: "Захват!", що за умовами навчань означало захоплення та знешкодження супротивника. Той, у свою чергу, відповів: "Хвиля", чим визнав своє розпізнання та затримання.
 Але, як виявилося, затримання диверсанта не було його повним провалом. До рук патрульних він потрапив після того, як успішно "знищив" сусідню військову частину. Тож, завдання своє він виконав, хоч і не в тому обсязі, як хотів.

Леонід МАТЮХІН,
 "Флот України"

Переглянули: 1218 раз(а), газета / Опублікована : 23 Вер. 2011
R4XbGZeHz7F / 21 Січень 2014
Geez, that's <a href="http://dolttliqjky.com">unelbibvaele.</a> Kudos and such.
GgZ73ZxT / 20 Січень 2014
So that's the case? Quite a realovtien that is.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Все наше життя — це боротьба за щастя олігархів та їхніх прихвоснів.

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми