Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Військово-Морські Сили Збройних Сил України на полігоні Опук провели батальйонне тактичне навчання

21 вересня в рамках дослідницького командно-штабного навчання «Адекватне реагування-2011» на полігоні бойової підготовки Опук відбулося тактичне навчання з комплексного вогневого ураження десантних загонів умовного противника на переході морем силами та засобами берегових військ і кораблів Військово-Морських Сил Збройних України у взаємодії з авіацією Повітряних Сил Збройних Сил України та авіацією Сухопутних військ Збройних Сил України, а також з утримання району оборони, відходу на відсічні позиції та проведення контратаки.
На тактичному навчанні були присутні начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Григорій Педченко та командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України адмірал Віктор Максимов.
На початку практичних дій літаки бомбардувальної авіації Су-24м та штурмової авіації Су-25 нанесли послідовні бомбові та бомбово-штурмові удари по морським цілям. Надалі Су-25 зімітував бомбово-штурмовий удар по району оборони батальйонної тактичної групи, яка розташувалася на узбережжі моря. В свою чергу протиповітряна оборона батальйонної тактичної групи здійснила вогневе прикриття своїх підрозділів.
В цей же час корабельна ударна група українського флоту у складі фрегату «Гетьман Сагайдачний» та корвету «Придніпров'я» провела сумісний бій із умовним загоном бойових кораблів на середніх та великих відстанях стрільби та артилерійські стрільбі по морським цілям.
Імітуючи вогневу поразку кораблів десантного загону противника, артилерія батальйонної тактичної групи здійснила рухомий та нерухомий загороджувальний вогонь.
За легендою навчання, незважаючи на втрати, противник зміг висадити морський десант на узбережжя та розширити плацдарм бойових дій. Командиром батальйонної тактичної групи прийнято рішення щодо послідовного відходу на відсічні позиції. Відхід було здійснено під прикриттям вогню артилерії, ар'єргардів групи та аерозолів взводу радіохімічного та бактеріологічного захисту групи.
Надалі бойові дії розгорнулися на березі. За допомогою артилерії підрозділи батальйонної тактичної групи зупинили атаку противника і перейшли в контратаку. Через деякий час положення групи по узбережжю було відновлено.
По завершенню батальйонного тактичного навчання начальником Генерального штабу - Головнокомандувачем Збройних Сил України генерал-полковником Григорієм Педченко було дано високу оцінку діям його учасників.
- Особовий склад, що брав участь у навчанні, діяв чудово, - підкреслив керівник Генерального штабу ЗС України. - Я побував не тільки на командному пункті, а й в окопах, побачив на власні очі, як виконують завдання і комбат, і солдат. Їх діями я цілком задоволений.
На думку генерал-полковника Григорія Педченко, додаткової уваги військового керівництва держави потребують соціальні проблеми військовослужбовців, які нерозривно пов'язані з підвищенням їх професійності.
Загалом у батальйонному тактичному навчанні взяло участь близько 420 чоловік особового складу, понад 20 БТР-70 та понад 10 БТР-80, близько 10 танків та понад 20 одиниць артилерійської техніки, 6 літаків, 2 вертольоти, фрегат «Гетьман Сагайдачний» та корвет «Придніпров'я».

Прес-центр Командування
Військово-Морських Сил
Збройних Сил України

Переглянули: 1368 раз(а), газета / Опублікована : 22 Вер. 2011
VpWatMj2Hqt / 20 Січень 2014
Dude, right on there <a href="http://wjxuocvqmq.com">brrteho.</a>
58OriuFxEWz / 20 Січень 2014
You Sir/Madam are the enemy of confusion evryewhere!
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

На вельможній руці й мізинець почувається вказівним перстом.

Валентин ЧЕМЕРИC

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми