Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Москва відновила фінансування ЧФ РФ

 Уряд Москви заявив про повернення до програми підтримки Чорноморського флоту на 2010-2012 роки, пише у вівторок газета «Комерсант».

 Про це в понеділок заявив глава московського департаменту зовнішньоекономічних і міжнародних зв'язків мерії Сергій Черемін. 7 вересня фінансування цієї програми було анульовано поправками до міського бюджету на 2011 рік. Виконавець програми - фонд «Москва-Севастополь» позбувся раніше виділених 70600000 руб з формулюванням про те, що «витрати йшли по кривій схемі».

 Колишній мер Москви Юрій Лужков надавав допомогу Чорноморському флоту з 1994 року, коли за його ініціативою було створено фонд «Москва - Севастополь». Лужков не приховував, що програма для нього - ресурс політичний. Втім, експерти заявляли, що це політичний актив і для Сергія Собяніна і що ініціатива московського мера не знайде розуміння в Кремлі, де програми підтримки співвітчизників вважають пріоритетними.

 Черемін пояснив, що підтримка Москвою «співвітчизників, військовослужбовців та ветеранів у Севастополі» буде збережена «в повному обсязі». При цьому бюджетні кошти повинні піти безпосередньо до Будинку Москви в Севастополі, а матеріально-технічною підтримкою самого флоту місто займатися не буде, запевнив чиновник.

 Член комітету Держдуми у справах СНД і зв'язків зі співвітчизниками Костянтин Затулін вважає заяву мерії «хорошою міною при поганій грі».

 «Спочатку закривають структуру, відміняють фінансування, а потім, зіткнувшись з критикою, намагаються виправдовуватися», - дивується депутат. Затуліну хотілося б мати «якісь підтвердження, крім обіцянок». «Адже фінансування скасували законним шляхом, провівши поправки до бюджету через Мосміськдуму. А нинішні заяви ніяк не проведені », - пояснив він.

  За інформацією «ред», у столичній мерії поки не уявляють собі схему роботи програми. Напередодні голова севастопольської міської держадміністрації Володимир Яцуба заявив, що його запросили до Москви до Сергія Собяніна, для обговорення можливої ​​схеми виплат сім'ям моряків і військовим пенсіонерам. При цьому пан Яцуба заявив, що прямі виплати пенсіонерам і морякам від структур іншої держави суперечать податковому кодексу України.

 Гендиректор Центру політичної інформації Олексій Мухін каже, що ініціатива столичної влади закрити програму «заздалегідь була приречена на невдачу». За його словами, в оточенні прем'єра Володимира Путіна «чутливо ставляться до будь-яких навіть натяків на недружню поведінку по відношенню до співвітчизників за кордоном».

 «Команда Сергія Собяніна була змушена відіграти назад з покаянням, і це було зроблено дуже оперативно», - заявив пан Мухін, який назвав дії чиновників «передвиборної метушнею».

  Після того як кошторис фінансування Чорноморського флоту було анульовано, джерело  в центральному апараті Міноборони Росії заявив, що «так чинити не можна».

  «Підтримка була. Її відсутність буде доставляти військовим більше турбот », - зазначив він. Співрозмовник в штабі Чорноморського флоту ВМФ Росії також шкодує про анулювання бюджету, пояснюючи, що, хоча «допомога надавалася і не така вже величезна, її буде не вистачати - насамперед ветеранам і сім'ям військовослужбовців»

Джерело

Переглянули: 1160 раз(а), газета / Опублікована : 21 Вер. 2011
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Доброму намагаються сісти на шию, щоб не задирав носа.

Володимир ГОЛОБОРОДЬКО

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми