Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Москва відновила фінансування ЧФ РФ

 Уряд Москви заявив про повернення до програми підтримки Чорноморського флоту на 2010-2012 роки, пише у вівторок газета «Комерсант».

 Про це в понеділок заявив глава московського департаменту зовнішньоекономічних і міжнародних зв'язків мерії Сергій Черемін. 7 вересня фінансування цієї програми було анульовано поправками до міського бюджету на 2011 рік. Виконавець програми - фонд «Москва-Севастополь» позбувся раніше виділених 70600000 руб з формулюванням про те, що «витрати йшли по кривій схемі».

 Колишній мер Москви Юрій Лужков надавав допомогу Чорноморському флоту з 1994 року, коли за його ініціативою було створено фонд «Москва - Севастополь». Лужков не приховував, що програма для нього - ресурс політичний. Втім, експерти заявляли, що це політичний актив і для Сергія Собяніна і що ініціатива московського мера не знайде розуміння в Кремлі, де програми підтримки співвітчизників вважають пріоритетними.

 Черемін пояснив, що підтримка Москвою «співвітчизників, військовослужбовців та ветеранів у Севастополі» буде збережена «в повному обсязі». При цьому бюджетні кошти повинні піти безпосередньо до Будинку Москви в Севастополі, а матеріально-технічною підтримкою самого флоту місто займатися не буде, запевнив чиновник.

 Член комітету Держдуми у справах СНД і зв'язків зі співвітчизниками Костянтин Затулін вважає заяву мерії «хорошою міною при поганій грі».

 «Спочатку закривають структуру, відміняють фінансування, а потім, зіткнувшись з критикою, намагаються виправдовуватися», - дивується депутат. Затуліну хотілося б мати «якісь підтвердження, крім обіцянок». «Адже фінансування скасували законним шляхом, провівши поправки до бюджету через Мосміськдуму. А нинішні заяви ніяк не проведені », - пояснив він.

  За інформацією «ред», у столичній мерії поки не уявляють собі схему роботи програми. Напередодні голова севастопольської міської держадміністрації Володимир Яцуба заявив, що його запросили до Москви до Сергія Собяніна, для обговорення можливої ​​схеми виплат сім'ям моряків і військовим пенсіонерам. При цьому пан Яцуба заявив, що прямі виплати пенсіонерам і морякам від структур іншої держави суперечать податковому кодексу України.

 Гендиректор Центру політичної інформації Олексій Мухін каже, що ініціатива столичної влади закрити програму «заздалегідь була приречена на невдачу». За його словами, в оточенні прем'єра Володимира Путіна «чутливо ставляться до будь-яких навіть натяків на недружню поведінку по відношенню до співвітчизників за кордоном».

 «Команда Сергія Собяніна була змушена відіграти назад з покаянням, і це було зроблено дуже оперативно», - заявив пан Мухін, який назвав дії чиновників «передвиборної метушнею».

  Після того як кошторис фінансування Чорноморського флоту було анульовано, джерело  в центральному апараті Міноборони Росії заявив, що «так чинити не можна».

  «Підтримка була. Її відсутність буде доставляти військовим більше турбот », - зазначив він. Співрозмовник в штабі Чорноморського флоту ВМФ Росії також шкодує про анулювання бюджету, пояснюючи, що, хоча «допомога надавалася і не така вже величезна, її буде не вистачати - насамперед ветеранам і сім'ям військовослужбовців»

Джерело

Переглянули: 1099 раз(а), газета / Опублікована : 21 Вер. 2011
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

ідеалами раді би прикрити свої змагання до панування однієї нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими вселюдськими фразами покрити своє духовне відчуження від рідної нації.

Іван ФРАНКО

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми