Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Лідер партії "Батьківщина", екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявляє про загрозу демонтування світової системи безпеки, створеної після Другої світової війни, через військову агресію Росії в Україні. 

"Сьогодні це стосується не лише України, криза є набагато глобальнішою. По-суті, Путін намагається демонтувати світову систему безпеки, яку було створено після Другої світової війни, та внести хаос у світовий правопорядок. Переділ світової карти за допомогою війни, масових вбивств та кровопролиття стає його "Mein Kampf", - сказала Юлія Тимошенко у інтерв’ю німецькому виданню Bild. 

На її думку, подальше ігнорування світом військової агресії Росії у Криму призведе до становлення нової фашистської ідеології у Європі. "Найбільша помилка – розглядати агресію Путіна проти України, як локальний конфлікт. Звичайно, можна проігнорувати це "заради миру у всьому світі", але Путін вже почав знищувати світ. Він зухвало заявив про те, що сучасні світові демократичні інститути є неефективними, що вони не працюють та їх необхідно ліквідувати. Вірніше, він розпочав війну зі світом набагато раніше. Коли підтримав розкол у Молдові, коли влаштував криваву бійню в Грузії, коли очолив всесвітній клуб диктаторів і захищав та продовжує захищати їх до останнього – від Каддафі до Асада", - зазначила вона. 

"Помилка світу в тому, що він продовжує пропускати зародження і становлення нового фашистського режиму. Якщо світ простить йому і надалі продовжуватиме бездіяльність по відношенню до України, цей режим стане домінуючою і основною силою в Європі. Якщо світ промовчить, то буде змушений танцювати під дудку Путіна", - переконана Юлія Тимошенко. 

Екс-прем'єр також вважає, що боротьба з путінським режимом поки що ведеться неадекватними і слабкими засобами, у порівнянні з його військовими методами. "Це лише робить його сильнішим та переконує йти далі. Напівзаходи гірші за відсутність заходів", - наголосила вона. 

Юлія Тимошенко висловила вдячність Європі та світу за духовну та моральну підтримку, а також за перші санкції. "Дуже важливо, що вони продемонстрували єдину позицію та стоять на боці правди і миру. Але я буду відвертою: українці очікували та очікують більшого", - зазначила екс-прем'єр. 

"Ми будемо захищатися. Ми сподівалися на Будапештський меморандум 1994 року, згідно з яким Україні гарантувалися безпека, територіальна цілісність та суверенітет. Але ми побачили, що такі документи та угоди не працюють проти безпрецедентної та істеричної агресії. Ми змушені протистояти агресору один на один. Ми не бачимо іншого шляху. Протягом місяців Майдану Україна навчилася перемагати, хай лише з дерев'яними щитами, але з героїзмом та патріотизмом у серці. Ми маємо гіркий досвід, але це досвід перемоги. Ми не дозволимо нікому ображати нашу країну. Ми мусимо захистити нашу країну, чого б це не коштувало", - заявила Юлія Тимошенко.
http://www.tymoshenko.ua/uk/article/yulia_tymoshenko_19_03_2014_01
Переглянули: 5880 раз(а), газета / Опублікована : 19 Бер. 2014
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Витонченим буває не лише розум, а й безумство.

Микола ЛЕВИЦЬКИЙ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми