Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Підписано угоду про співробітництво між Дніпропетровщиною та Севастополем

Враховуючи важливість розвитку міжрегіональної співпраці та для більш активного залучення інвестицій до області, голова облради Дніпропетровщини Олександр Вілкул уклав з головою Севастопольської міської державної адміністрації Володимиром Яцубою Угоду про співробітництво в економічній, промисловій, інноваційній, торговельній, науково-технічній, гуманітарній та інших сферах. Про це повідомляє управління преси та інформації облдержадміністрації.

 Угода про співробітництво між Дніпропетровською облдержадміністрацією та Севастопольською держадміністрацією була підписана Олександром Вілкулом у Києві 15 вересня після засідання Ради регіонів.

 Зокрема, в Угоді надається важливе значення підтримці підприємництва, налагодженню системи міжрегіональних зв'язків, визначених у Державній стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року. «У сучасних ринкових умовах партнерські плідні відносини з іншими містами та регіонами України дозволяють максимально використовувати економічний і промисловий потенціал Дніпропетровської області», - зазначив Олександр Вілкул.

 Володимир Яцуба наголосив, що, добре знаючи потенціал і можливості Дніпропетровщини, розглядає Дніпропетровську область як надійного партнера для Севастополя у роботі з поліпшення інвестиційного клімату та економічного розвитку.
 Зокрема, за Угодою, Дніпропетровська обласна та Севастопольська міська державні адміністрації будуть сприяти:

  • розробці та реалізації спільних інвестиційних проектів та міжрегіональному співробітництву;
  • взаємодії підтримці підприємництва у фінансово-кредитній та інноваційній сферах, а також практикуватимуть спільне опрацювання та фінансування проектів і програм з цих питань;
  • проведенню ярмарків, виставок-продажів товарів і послуг провідних підприємств усіх галузей промисловості;
  • організації науково-педагогічних семінарів і робочих зустрічей, а також здійсненню програм обміну студентськими та молодіжними творчими об'єднаннями і фондами та стажуванню вчених, дослідників, спеціалістів, студентів;
  • проведенню днів культури, художніх виставок, гастролей колективів і солістів, вистав, тематичних симпозіумів і круглих столів, всебічній співпраці в галузі культурно-освітньої роботи та самодіяльної творчості;
  • обміну досвідом роботи, результатами досліджень, публікаціями в галузі охорони здоров'я, проведенню спільних семінарів, симпозіумів, конференцій та ділових зустрічей фахівців з питань охорони здоров'я.

 Для реалізації угоди між Дніпропетровщиною та Севастополем протягом двох місяців буде створена спільна робоча група, яка розробить план дій з співробітництва.

 Також делегація Дніпропетровської облдержадміністрації взяла участь у Міжнародному інвестиційному форумі, який проходив у Севастополі 16 - 17 вересня. На форумі розглядали ключові питання економічного розвитку регіонів. Зокрема, джерела фінансування проектів і особливості роботи з інвесторами, діяльність Проекту ЄС «Підтримка стійкого регіонального розвитку», розвиток енергетичної, транспортної, туристичної галузей, сфери нерухомості та індустрії розваг.

 «Розширення рамок торгівельно-економічної співпраці та інноваційно-інвестиційної діяльності надасть новий поштовх до економічного, промислового та культурного росту Дніпропетровщини»,- підкреслив Олександр Вілкул.

 Напередодні підписання угоди між Дніпропетровщиною та Севастополем у Києві під головуванням Президента України Віктора Федоровича Януковича відбулося засідання Ради регіонів. Глава держави підкреслив: «Ефективна регіональна політика має стати практичним інструментом втілення економічних реформ на місцевому рівні та сприяти максимальній орієнтованості їх результатів на зростання добробуту кожної людини».
Джерело

Переглянули: 1433 раз(а), газета / Опублікована : 21 Вер. 2011
HUKDL0kKqo / 19 Січень 2014
That ings'htis just what I've been looking for. Thanks!
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Ці обличчя, що у новій владі, я вже десь бачив!

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми