Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Підписано угоду про співробітництво між Дніпропетровщиною та Севастополем

Враховуючи важливість розвитку міжрегіональної співпраці та для більш активного залучення інвестицій до області, голова облради Дніпропетровщини Олександр Вілкул уклав з головою Севастопольської міської державної адміністрації Володимиром Яцубою Угоду про співробітництво в економічній, промисловій, інноваційній, торговельній, науково-технічній, гуманітарній та інших сферах. Про це повідомляє управління преси та інформації облдержадміністрації.

 Угода про співробітництво між Дніпропетровською облдержадміністрацією та Севастопольською держадміністрацією була підписана Олександром Вілкулом у Києві 15 вересня після засідання Ради регіонів.

 Зокрема, в Угоді надається важливе значення підтримці підприємництва, налагодженню системи міжрегіональних зв'язків, визначених у Державній стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року. «У сучасних ринкових умовах партнерські плідні відносини з іншими містами та регіонами України дозволяють максимально використовувати економічний і промисловий потенціал Дніпропетровської області», - зазначив Олександр Вілкул.

 Володимир Яцуба наголосив, що, добре знаючи потенціал і можливості Дніпропетровщини, розглядає Дніпропетровську область як надійного партнера для Севастополя у роботі з поліпшення інвестиційного клімату та економічного розвитку.
 Зокрема, за Угодою, Дніпропетровська обласна та Севастопольська міська державні адміністрації будуть сприяти:

  • розробці та реалізації спільних інвестиційних проектів та міжрегіональному співробітництву;
  • взаємодії підтримці підприємництва у фінансово-кредитній та інноваційній сферах, а також практикуватимуть спільне опрацювання та фінансування проектів і програм з цих питань;
  • проведенню ярмарків, виставок-продажів товарів і послуг провідних підприємств усіх галузей промисловості;
  • організації науково-педагогічних семінарів і робочих зустрічей, а також здійсненню програм обміну студентськими та молодіжними творчими об'єднаннями і фондами та стажуванню вчених, дослідників, спеціалістів, студентів;
  • проведенню днів культури, художніх виставок, гастролей колективів і солістів, вистав, тематичних симпозіумів і круглих столів, всебічній співпраці в галузі культурно-освітньої роботи та самодіяльної творчості;
  • обміну досвідом роботи, результатами досліджень, публікаціями в галузі охорони здоров'я, проведенню спільних семінарів, симпозіумів, конференцій та ділових зустрічей фахівців з питань охорони здоров'я.

 Для реалізації угоди між Дніпропетровщиною та Севастополем протягом двох місяців буде створена спільна робоча група, яка розробить план дій з співробітництва.

 Також делегація Дніпропетровської облдержадміністрації взяла участь у Міжнародному інвестиційному форумі, який проходив у Севастополі 16 - 17 вересня. На форумі розглядали ключові питання економічного розвитку регіонів. Зокрема, джерела фінансування проектів і особливості роботи з інвесторами, діяльність Проекту ЄС «Підтримка стійкого регіонального розвитку», розвиток енергетичної, транспортної, туристичної галузей, сфери нерухомості та індустрії розваг.

 «Розширення рамок торгівельно-економічної співпраці та інноваційно-інвестиційної діяльності надасть новий поштовх до економічного, промислового та культурного росту Дніпропетровщини»,- підкреслив Олександр Вілкул.

 Напередодні підписання угоди між Дніпропетровщиною та Севастополем у Києві під головуванням Президента України Віктора Федоровича Януковича відбулося засідання Ради регіонів. Глава держави підкреслив: «Ефективна регіональна політика має стати практичним інструментом втілення економічних реформ на місцевому рівні та сприяти максимальній орієнтованості їх результатів на зростання добробуту кожної людини».
Джерело

Переглянули: 1113 раз(а), газета / Опублікована : 21 Вер. 2011
HUKDL0kKqo / 19 Січень 2014
That ings'htis just what I've been looking for. Thanks!
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Не дай Боже дати тому діячеві точку опертя! Він же знову щось перекине!..

Григорій ЯБЛОНСЬКИЙ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми