Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Молоді кримчани призовного віку вже з цієї весни служитимуть у російській армії. Про це 18 березня повідомив самопроголошений голова уряду Криму Сергій Аксьонов, передає ТВІ

 "Після входження до складу Росії в Криму буде діяти російська Конституція. Також на Крим поширюватиметься дія інших російських законів. Відповідно до них буде здійснюватися і призов до російської армії", – сказав Аксьонов. 

 Він визнав, що місце служби кримських призовників не обмежуватиметься півостровом. "Ніякого розходження тут не буде, призовники служитимуть по всій країні, в тому числі й у Дагестані, й у Чечні, і взагалі на Північному Кавказі", – розповів Аксьонов. 

 Нагадаємо, що в Україні останній призов пройшов ще восени 2013 року у зв’язку з переходом повністю на контрактну армію. 

 Несолодко доведеться і кримським татарам – частину їхніх земель влада сепаратистів  звільнить для "соціальних потреб".
Дуже цікава поведінка визволителів і місцевих тітушок у Криму. Все абсолютно засекречене. Б"ють журналістів, не допускають спостерігачів, розбивають камери. Хто так поводиться? Так поводяться шайки бандитів, грабіжників.
цілком погоджуюсь, шановний Богдане, саме так поводилися арабські екстремістькі бойовики у Лівії, Єгипті, Сирії, Ічкерії...

У Криму зосереджені близько 18 тис російських військовослужбовців - в. о. міністра оборони України
Близько 18 тис. російських військовослужбовців перебувають наразі на території Автономної Республіки Крим, з них 6 тис. - із військ спецпризначення, повідомив в. о. міністра оборони України Ігор Тенюх. 

 "Наразі на території автономії перебувають близько 18 тисяч російських військовослужбовців, із них 6 тисяч - спецназ, тоді як відповідна міждержавна угода передбачає розміщення тільки 12,5 тисячі військовослужбовців", - сказав Тенюх на зустрічі з послом Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Саймоном Смітом, повідомляє прес-служба Міноборони. 

 Він також наголосив, що під час спілкування з міністром оборони Росії Сергієм Шойгу отримав відповідь, що "військовослужбовців Збройних сил Російської Федерації в Криму немає". "Аналогічну відповідь почув від свого російського колеги і начальник Генерального штабу - головнокомандувач Збройних Сил України Михайло Куцин. Водночас, за наявною у нас інформацією, російська сторона порушила всі статті міждержавних домовленостей щодо функціонування Чорноморського флоту та його перебування на території України", - пояснив в. о. міністра оборони України. 

 У свою чергу Сміт зазначив, що Велика Британія продовжує серйозну та наполегливу підтримку зусиль України щодо припинення зовнішньої агресії, збереження територіальної цілісності та недоторканності української держави. 

 Раніше директор департаменту персоналу Держприкордонслужби України генерал-полковник Михайло Коваль повідомив, що в Криму перебувають близько 30 тис. російських військовослужбовців.

Переглянули: 6356 раз(а), газета / Опублікована : 19 Бер. 2014
Русский / 03 Липень 2014
Во бред сивой кобылы)))))) обоссался от смеха)))))) украинские новости-говно!!!
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Рекламодавці! Придумайте щось і для решти 99% населення.

Микола ЛЕВИЦЬКИЙ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми