Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Загальна сума інвестицій, вкладених "ПриватБанком" в економіку Криму, на сьогодні становить більше 1 мільярда доларів.

Про це повідомила прес-служба банку.

Як наголошується, в розвиток сучасної банківської інфраструктури в Криму "ПриватБанк" інвестував понад 300 мільйонів доларів. Ще понад 700 мільйонів доларів надано кримським компаніям і населенню як кредити.

"ПриватБанк" як найбільший інвестор Криму готовий продовжувати роботу на півострові, і сьогодні вимагає від влади чіткого визначення правового статусу та правил роботи банків, а також беззастережного визнання пріоритету прав кредиторів", - йдеться в повідомленні банку.

Також наголошується, що ситуація, коли всі визнають необхідність виконання зобов'язань банками, але ніхто не хоче визнавати право власності банків на свою інфраструктуру і повертати банківські кредити, є неприпустимою і загрожує серйозним соціальним вибухом в Криму.

"Сьогодні "ПриватБанк" готує розподільчий баланс для того, щоб відокремити роботу з клієнтами на території Криму, і після проведення консультацій з Національним банком, дати роз'яснення клієнтам про порядок проведення операцій", - повідомляє прес-служба.

Як повідомлялося, з 15 березня "ПриватБанк" тимчасово призупинив роботу своїх відділень на території АРК через дефіцит готівкових коштів і правової невизначеності роботи банків на півострові.

На сьогоднішній день в Криму клієнти "Приватбанку" можуть отримувати через банкомати банку готівку зі своїх зарплатних, пенсійних і соціальних карток в розмірі до 500 гривень на добу, повідомляє прес-служба.
Переглянули: 6532 раз(а), газета / Опублікована : 18 Бер. 2014
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Добре, що настала пора збирати камiння. Але що, як зiбраним камiнням почнемо каменувати недокаменованих? Ростислав ДОЦЕНКО

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми