Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Російські військові сьогодні вночі затопили раніше списаний великий протичовновий корабель "Очаков" (належить РФ) біля входу в озеро Донузлав, перегородивши вихід в море кораблям Південної військово-морської бази Військово-морських сил Збройних сил України. Про це повідомило військове джерело в Севастополі, передає УНІАН. 

 За його даними, вчора, 5 березня, після 23.00 в гарнізоні "Донузлав" (селище Новоозерне) почали покидати блокпости військовослужбовці без розпізнавальних знаків. 

 Потім, приблизно о 23.30, знялися з якорів і пошли в невідомому напрямку кораблі ЧФ РФ (серед них ракетний крейсер "Москва"), які своєю присутністю декілька днів блокували вихід з озера українським кораблям. 

 Після цього російські військові втягли на буксирах і поставили між Північною і Південною косами на вході в Донузлав корабель "Очаков". "Прив`язавши" його до однієї з раніше виставлених двох бочок (плаваюча гідротехнічна споруда для "прив`язування" до них кораблів і суден), вони за допомогою протипожежного катера почали наповнювати "Очаков" водою для втрати стійкості. 

 Потім, за непідтвердженою інформацією, пролунав вибух, і корабель ліг на борт. Перед початком цієї операції прожекторами російських кораблів був "засліплений" наглядовий пост ВМС України. 

 Як додав співрозмовник, глибина в місці затоплення становить 9 - 11 м, верхню частину корабля видно. 

 За нинішніх обставин вихід і вхід в озеро Донузлав абсолютно виключені, а щоб підняти "Очаков", буде потрібно багато часу і великі фінансові затрати. 

 Додамо, 4 березня у Стрілецькій бухті Севастополя, де дислокуються кораблі севастопольської військово-морської бази Військово-морських сил Збройних сил України, українські військові моряки в иявили близько 20 підводних диверсантів.
Переглянули: 986 раз(а), газета / Опублікована : 06 Бер. 2014
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Бандюк бандюка бачить здалеку.

Леонід ЗАБАРА

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми