Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Російські військові сьогодні вночі затопили раніше списаний великий протичовновий корабель "Очаков" (належить РФ) біля входу в озеро Донузлав, перегородивши вихід в море кораблям Південної військово-морської бази Військово-морських сил Збройних сил України. Про це повідомило військове джерело в Севастополі, передає УНІАН. 

 За його даними, вчора, 5 березня, після 23.00 в гарнізоні "Донузлав" (селище Новоозерне) почали покидати блокпости військовослужбовці без розпізнавальних знаків. 

 Потім, приблизно о 23.30, знялися з якорів і пошли в невідомому напрямку кораблі ЧФ РФ (серед них ракетний крейсер "Москва"), які своєю присутністю декілька днів блокували вихід з озера українським кораблям. 

 Після цього російські військові втягли на буксирах і поставили між Північною і Південною косами на вході в Донузлав корабель "Очаков". "Прив`язавши" його до однієї з раніше виставлених двох бочок (плаваюча гідротехнічна споруда для "прив`язування" до них кораблів і суден), вони за допомогою протипожежного катера почали наповнювати "Очаков" водою для втрати стійкості. 

 Потім, за непідтвердженою інформацією, пролунав вибух, і корабель ліг на борт. Перед початком цієї операції прожекторами російських кораблів був "засліплений" наглядовий пост ВМС України. 

 Як додав співрозмовник, глибина в місці затоплення становить 9 - 11 м, верхню частину корабля видно. 

 За нинішніх обставин вихід і вхід в озеро Донузлав абсолютно виключені, а щоб підняти "Очаков", буде потрібно багато часу і великі фінансові затрати. 

 Додамо, 4 березня у Стрілецькій бухті Севастополя, де дислокуються кораблі севастопольської військово-морської бази Військово-морських сил Збройних сил України, українські військові моряки в иявили близько 20 підводних диверсантів.
Переглянули: 784 раз(а), газета / Опублікована : 06 Бер. 2014
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Чого не почуєш від наших можновладців, так це пропозиції стати на їхнє місце.

Микола ЛЕВИЦЬКИЙ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми