Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
5 березня, 2014 15:05

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій заявляє, що нині формально переговори між керівництвом України і Росії не відбуваються.

За його словами, переговори справді були, але з боку Росії вони виглядали як погрози.

«Між українським керівництвом і Російською Федерацією переговори були, але це були не переговори, це були швидше погрози з боку Росії у перші дні. Зараз, можливо, відбудуться більш активні дискусії з приводу кримської кризи, але на сьогодні формальних переговорів між українським і російським керівництвом немає», – заявив Парубій.

Він також наголосив, що для нормального переговорного процесу між Україною і Росією необхідно, щоб росіяни вивели свої війська з території АРК.

Наразі ж, за його словами, російські вояки й озброєні загони так званої «кримської самооборони» продовжують блокувати військові частини Збройних сил і штаб військово-морських сил України.

Як повідомлялось, раніше Парубій повідомив, що Росія намагається передислокувати свої війська в Криму, щоб місія ОБСЄ не зафіксувала їх присутності.

Нагадаємо, 4 березня президент РФ Владімір Путін на прес-конференції заявив, що у Криму немає російських військ, а лише «місцеві сили самооборони».

МЗС України заявляє, що наразі на території України незаконно перебуває близько 16 тисяч російських військовослужбовців, тим самим РФ порушує умови Угоди щодо кількісного складу російських військових у Криму.

Генштаб Збройних сил України уточнив, що у Криму, крім ЧФ РФ, перебувають 31-а окрема десантно-штурмова бригада ВДВ Ульяновська, 22- га бригада спецпризначення ГРУ з Краснодарського краю та батальйон "Схід" з Чечні.

Переглянули: 635 раз(а), газета / Опублікована : 05 Бер. 2014
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Все, що йде поза рами нації, це або фарисейство людей, що інтернаціональними ідеалами раді би прикрити свої змагання до панування однієї нації над другою, або хворобливий сентименталізм фантастів, що раді би широкими вселюдськими фразами покрити своє духовне відчуження від рідної нації.

Іван Франко

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми