Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
5 березня, 2014 15:05

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій заявляє, що нині формально переговори між керівництвом України і Росії не відбуваються.

За його словами, переговори справді були, але з боку Росії вони виглядали як погрози.

«Між українським керівництвом і Російською Федерацією переговори були, але це були не переговори, це були швидше погрози з боку Росії у перші дні. Зараз, можливо, відбудуться більш активні дискусії з приводу кримської кризи, але на сьогодні формальних переговорів між українським і російським керівництвом немає», – заявив Парубій.

Він також наголосив, що для нормального переговорного процесу між Україною і Росією необхідно, щоб росіяни вивели свої війська з території АРК.

Наразі ж, за його словами, російські вояки й озброєні загони так званої «кримської самооборони» продовжують блокувати військові частини Збройних сил і штаб військово-морських сил України.

Як повідомлялось, раніше Парубій повідомив, що Росія намагається передислокувати свої війська в Криму, щоб місія ОБСЄ не зафіксувала їх присутності.

Нагадаємо, 4 березня президент РФ Владімір Путін на прес-конференції заявив, що у Криму немає російських військ, а лише «місцеві сили самооборони».

МЗС України заявляє, що наразі на території України незаконно перебуває близько 16 тисяч російських військовослужбовців, тим самим РФ порушує умови Угоди щодо кількісного складу російських військових у Криму.

Генштаб Збройних сил України уточнив, що у Криму, крім ЧФ РФ, перебувають 31-а окрема десантно-штурмова бригада ВДВ Ульяновська, 22- га бригада спецпризначення ГРУ з Краснодарського краю та батальйон "Схід" з Чечні.

Переглянули: 856 раз(а), газета / Опублікована : 05 Бер. 2014
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Щодо діаграми народного добробуту, то у нас вона така крива, що аж горбата!..

Григорій ЯБЛОНСЬКИЙ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми