Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Лише 2 позафракційні депутати з 68 обранців Севастопольської міськради, присутні на засіданні 13 вересня, проголосували за повернення колишнього костелу св. Климента громаді РКЦ. У цьому приміщенні, яке перебуває у комунальній власності, тривалий час перебував дитячий кінотеатр «Дружба». Сьогодні воно пустує і занепадає.

Як повідомляє on-line газета «Новий Севастополь», проти передачі проголосувало 11 «регіоналів» (31 не голосував), 7 представників «Русского блоку», 7 - комуністів (1 утримався), 3 - ПСПУ і 2 депутати з «Народної партії»; 2 депутати від «Сильної України» проігнорували голосування.

«Передавати католикам Севастополя історичну споруду в центрі міста немає підстав, оскільки католицизм завжди був зброєю проти православ'я», - таку заяву з трибуни Севастопольської міськради зробив член фракції «Комуністи Севастополя» Артем Мальцев, повідомляє сайт «Новий Севастополь».

Він повідомив, що зібрав в архіві матеріали щодо цього приміщення. «Російська Православна Церква не заперечувала проти будівництва 100 років назад католицького храму, оскільки серед нижчих чинів офіцерського складу російського флоту було не менше 12% вихідців з Польщі, Західної України, Литви і Західної Білорусі, де був католицизм», - підкреслив депутат.

«Під час «холодної війни» Ватикан надихав гонку озброєнь і боротьбу з Радянським Союзом і з православ'ям зокрема. З розпадом СРСР, у незалежній Україні розпочався спланований тиск Ватикану і Католицької Церкви з метою витіснення православ'я. У західних областях України для цього використовували католицькі і греко-католицькі общини. У Севастополі таких можливостей немає. Місцева католицька громада є малочисельною. Говорять про 300 її членів, але до міськради з вимогами приходять 7 людей. І ця малочисельна католицька громада намагається здійснити цю експансію в Севастополі. На якій підставі місто повинне робити малочисельній громаді такі подарунки? Католицизм завжди був зброєю проти православ'я. Нагадую, що близкь 80 % мешканців міста-героя хрещені у Православній Церкві», - сказав Артем Мальцев депутатам Севастопольської міськради. З подібним закликом депутат-комуніст звернувся під час попереднього розгляду цього питання.

Він також закликав зберегти дитячий кінотеатр у цьому приміщенні.

Як повідомляють у римо-католицькій громаді, їм вже пропонували викупити це приміщення або збудувати нове.

Римо-католицький священик: "Коли я чую про принципові заяви комуністів-безбожників, що ратують про Православ'я, я виповнююсь глибоким смутком" Інтерв'ю настоятеля громади о. Юрія ЗІМІНСЬКОГО

Переглянули: 1249 раз(а), газета / Опублікована : 19 Вер. 2011
9fwmJW2H1TdK / 20 Січень 2014
Super jazzed about getting that <a href="http://xwngxffys.com">knohwwo-.</a>
BTi1UbizS5u / 20 Січень 2014
For the love of God, keep writing these aretclis.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Там добре, де нас нема, бо там, де ми з’являємось, всім стає недобре.

Флоріан БОДНАР

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми