Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Лише 2 позафракційні депутати з 68 обранців Севастопольської міськради, присутні на засіданні 13 вересня, проголосували за повернення колишнього костелу св. Климента громаді РКЦ. У цьому приміщенні, яке перебуває у комунальній власності, тривалий час перебував дитячий кінотеатр «Дружба». Сьогодні воно пустує і занепадає.

Як повідомляє on-line газета «Новий Севастополь», проти передачі проголосувало 11 «регіоналів» (31 не голосував), 7 представників «Русского блоку», 7 - комуністів (1 утримався), 3 - ПСПУ і 2 депутати з «Народної партії»; 2 депутати від «Сильної України» проігнорували голосування.

«Передавати католикам Севастополя історичну споруду в центрі міста немає підстав, оскільки католицизм завжди був зброєю проти православ'я», - таку заяву з трибуни Севастопольської міськради зробив член фракції «Комуністи Севастополя» Артем Мальцев, повідомляє сайт «Новий Севастополь».

Він повідомив, що зібрав в архіві матеріали щодо цього приміщення. «Російська Православна Церква не заперечувала проти будівництва 100 років назад католицького храму, оскільки серед нижчих чинів офіцерського складу російського флоту було не менше 12% вихідців з Польщі, Західної України, Литви і Західної Білорусі, де був католицизм», - підкреслив депутат.

«Під час «холодної війни» Ватикан надихав гонку озброєнь і боротьбу з Радянським Союзом і з православ'ям зокрема. З розпадом СРСР, у незалежній Україні розпочався спланований тиск Ватикану і Католицької Церкви з метою витіснення православ'я. У західних областях України для цього використовували католицькі і греко-католицькі общини. У Севастополі таких можливостей немає. Місцева католицька громада є малочисельною. Говорять про 300 її членів, але до міськради з вимогами приходять 7 людей. І ця малочисельна католицька громада намагається здійснити цю експансію в Севастополі. На якій підставі місто повинне робити малочисельній громаді такі подарунки? Католицизм завжди був зброєю проти православ'я. Нагадую, що близкь 80 % мешканців міста-героя хрещені у Православній Церкві», - сказав Артем Мальцев депутатам Севастопольської міськради. З подібним закликом депутат-комуніст звернувся під час попереднього розгляду цього питання.

Він також закликав зберегти дитячий кінотеатр у цьому приміщенні.

Як повідомляють у римо-католицькій громаді, їм вже пропонували викупити це приміщення або збудувати нове.

Римо-католицький священик: "Коли я чую про принципові заяви комуністів-безбожників, що ратують про Православ'я, я виповнююсь глибоким смутком" Інтерв'ю настоятеля громади о. Юрія ЗІМІНСЬКОГО

Переглянули: 1142 раз(а), газета / Опублікована : 19 Вер. 2011
9fwmJW2H1TdK / 20 Січень 2014
Super jazzed about getting that <a href="http://xwngxffys.com">knohwwo-.</a>
BTi1UbizS5u / 20 Січень 2014
For the love of God, keep writing these aretclis.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

На жаль, місце для подвигу знайдеться кожному.

Валентин ЧЕМЕРИC

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми