Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Українські ВМС в рамках дослідницького командно-штабного навчання «Адекватне реагування» проводять низку тактичних навчань

Військово-Морські Сили Збройних Сил України в рамках другого етапу дослідницького командно-штабного навчання «Адекватне реагування» в пунктах постійної дислокації і в Чорному морі проводять низку тактичних навчань. 14 вересня у морському полігоні бойової підготовки корабельною пошуковою ударною групою самостійно та у взаємодії з протичовновою авіацією в ході тактичного навчання виконані завдання з пошуку, стеження та знищення підводного човна. Свою майстерність у встановленні гідроакустичного контакту з зануреним з морського водолазного судна «Почаїв» підводним населеним апаратом «Лангуст» продемонстрували бойові розрахунки фрегату «Гетьман Сагайдачний», корветів «Хмельницький» і «Тернопіль», а також  екіпажі протичовнових вертольотів.
Паралельно з цим у північно-західній частині Чорного моря відбувалося тактичне навчання спецпідрозділів ВМС України та СБУ з вивільнення захопленої морської стаціонарної платформи від терористів і ліквідації наслідків терористичної діяльності. За діями особового складу особисто на місті проведення навчання спостерігав командувач українських ВМС адмірал Віктор Максимов, який прибув на платформу на вертольоті Ка-27 пч морської авіаційної бригади.
Після цього керівник виду Збройних Сил у морському полігоні бойової підготовки на борту фрегата «Гетьман Сагайдачний» спостерігав за виконанням бойових вправ кораблями пошукової ударної групи. 
Адмірал Віктор Максимов дав високу оцінку навченості екіпажів кораблів, морської авіації і особового складу спецпідрозділів.
14 і 15 вересня з робочою поїздкою у Військово-Морських Силах перебував Міністр оборони України Михайло Ежель. На об'єднаному командному пункті керівник українського військового відомства здійснив заслуховування командування флоту щодо дій під час дослідницького КШН «Адекватне реагування».

  

15 вересня сили і війська національних ВМС продовжили виконання завдань. В рамках другого етапу навчання «Адекватне реагування» підрозділи військ берегової оборони на полігоні «Опук» здійснили комплексне вогневе враження морських цілей. В морських полігонах бойової підготовки відпрацьовують завдання з виконанням низки бойових вправ 15 кораблів і суден.

Прес-центр Командування
Військово-Морських Сил
Збройних Сил України

Переглянули: 2099 раз(а), газета / Опублікована : 15 Вер. 2011
8rFCTXzWx / 19 Січень 2014
An <a href="http://mszkhcgsgj.com">ininlltgeet</a> point of view, well expressed! Thanks!
mVIhHdGMMcJ / 19 Січень 2014
That kind of thniinkg shows you're an expert
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Хто дає поради радникам Президента?

Олексій КАРАТЄЄВ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми