Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Штаб військово-морських сил в Севастополі перебуває під контролем українських військ і підпорядковується новопризначеному командувачу Військово-Морських сил контр-адміралу Денису Березовському. Про це Радіо Свобода  повідомили в прес-центрі українського флоту.

 За їхніми даними, кораблі українського флоту перебувають в місцях постійного базування, окрім флагмана – фрегата «Гетьман Сагайдачний», який повертаючись з піврічного перебування в Аденській затоці, зараз перебуває на базі НАТО «Суда-Бей» в Середземному морі.

 Представники прес-центру також спростували інформацію російських ЗМІ про те, що український фрегат підняв андріївський прапор і що він зараз прямує до Одеси.

 Речники Флоту також зазначають, що всі частини Військово-морських сил, базованих в Криму, перебувають під контролем українського командування.

 Водночас в прес-центрі Флоту зазначили, що група озброєних російських військовослужбовців проникла у Навчальний центр ВМС України в Севастополі. І силою захопила та вивезла понад 200 стволів вогнепальної зброї на вантажівці «Камаз».

 Також з'явилася інформація, що російські військові заблокували штаб берегових військ ВМС України у Сімферополі. Кореспондент Радіо Свобода, який перебуває біля штабу берегових військ, повідомив, що штаб не заблоковано, однак вантажівка з російськими номерами стоїть приблизно за 150 метрів від об’єкта. Крім того, повз проїжджають інші військові автомобілі з російськими номерами. Наразі ситуація спокійна.

Переглянули: 605 раз(а), газета / Опублікована : 02 Бер. 2014
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Де у нас можна скласти іспит на права людини та отримати ті права?

Григорій ЯБЛОНСЬКИЙ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми