Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
01.03.2014 
 У Балаклаві місцеві жителі стали живим щитом між українською прикордонною заставою та російськими військовими, вимагаючи не допустити кровопролиття. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.
  
 «Прикордонники Севастопольського загону Морської охорони продовжують вести переговори з озброєним формуванням з метою недопущення кровопролиття. Одночасно вживаються усі заходи щодо недопущення силового захоплення загону та майна. Також між контрольно-пропускним пунктом загону та озброєною групою людей живим щитом стали жителі Балаклави, ветерани та сім’ї прикордонників та просять не допустити кровопролиття», – сказано у повідомленні.
  
 «Представники російської сторони наполягають на звільненні військової частини, не йдуть на контакт та не відрекомендовуються. Обстановка напружена. Державна прикордонна служба України вживає усі заходи з недопущення силового протистояння та закликає всіх небайдужих громадян не бути сторонніми спостерігачами та не допустити кровопролиття», – наголошує прикордонна служба.
  
 За оперативною інформацією прикордонників, з Севастопольської бухти до групи кораблів та катерів Морського загону, які по бойовій тривозі вийшли в територіальні води України, слідують три ракетних катери Чорноморського флоту Росії та ракетний крейсер «Москва».
  
 Сьогодні близько 13:00 озброєні люди у формі спецназу у кількості близько 300 осіб у повній бойовій екіпіровці здійснили спробу захоплення Севастопольського загону Морської охорони. Старший цієї групи заявив, що має наказ міністра оборони Росії зайняти морську частину.

Переглянули: 584 раз(а), газета / Опублікована : 01 Бер. 2014
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Якщо голоси виборців цінуються на вагу золота, навіщо когось озолочувати?

Володимир ШАМША

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми