Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Три попередні президенти України – Леонід Кравчук, Леонід Кучма і Віктор Ющенко – заявляють про пряме втручання Росії в політичне життя Криму.

 «Росія, яка весь час називала «втручанням» у внутрішні справи України спроби наших міжнародних партнерів врегулювати ситуацію політичним шляхом, зараз сама вдалася до прямого втручання в політичне життя Криму», – йдеться в спільній заяві трьох президентів.

 За їхніми словами, політики, які пропонують «ці небезпечні рецепти», у разі активізації відповідної діяльності, мають відчути на собі реакцію СБУ і Генпрокуратури України на прояви сепаратизму.

 «Будь-яка пропагандистська кампанія, спрямована на посилення цих настроїв, має також бути оцінена правоохоронними органами відповідно до законодавства України. Спекуляції щодо порушення прав російськомовного населення, розпалювання ворожнечі між регіонами України на підставі їх культурної й історичної різноманітності, приниження української мови та відкрита неповага до державних символів України мають отримати належну оцінку», – наголошують автори заяви.

 Президенти нагадують, що «Росія разом із Великою Британією та США є гарантами суверенітету України відповідно до міжнародних угод».

 «Заява Росії про дотримання всіх міжнародно-правових зобов’язань перед Україною незалежно від конфігурації парламенту і уряду має бути підтверджена відповідними діями російської сторони, демонстрацією поваги до рішень українського народу та української влади, усвідомленням відповідальності за всі небезпечні наслідки будь-яких конфліктів на етнічному ґрунті», – мовиться в документі.

 Сьогодні в Криму біля стін Верховної Ради відбувається мітинг противників сепаратизму. Поруч мітингують прихильники проросійських сил.

 Напередодні з’явилися повідомлення про те, Росія готова розпочати видачу свого громадянства українцям, насамперед, кримчанам, за полегшеною процедурою. А в генеральному консульстві Росії в Сімферополі повідомлення про таку можливість спростували.
Переглянули: 570 раз(а), газета / Опублікована : 26 Лют. 2014
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Розумну людину можна слухати годинами, гарну жіночку — хоч всю ніч.

Олександр ПЕРЛЮК.

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми