Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
25.02.2014 | 18:25
Генсек ООН очікує, що всі ключові міжнародні учасники працюватимуть спільно заради допомоги Україні.

Організація Об'єднаних Націй підтримує єдність і територіальну цілісність України.

Про цей йдеться в заяві Cтаршого радника Генерального секретаря ООН Роберта Серрі, переданій УНІАН.

За словами Серрі, вчора у своїй заяві Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун зазначив, що «він направив мене в Київ в якості його Cтаршого радника, щоб гарантувати всім громадянам України підтримку Організації Об'єднаних Націй, а також повідомити про його очікування щодо того, що всі ключові міжнародні учасники працюватимуть спільно заради допомогти Україні в цей непростий в історії країни час».

За словами Серрі, він також «передав важливе повідомлення Генерального секретаря про те, що Організація Об'єднаних Націй висловлює солідарність з усіма громадянами України і прагне допомогти в процесі розбудови такого врядування країною, що враховувало би інтереси усіх верств населення, забезпечувало верховенство закону і дотримання прав людини, й створювало сприятливі умови для вільних і справедливих виборів. Як зазначив Генеральний секретар, Організація Об'єднаних Націй підтримує єдність і територіальну цілісність України».

Серрі повідомив, що провів зустрічі, зокрема, з новим головою Верховної Ради України Олександром Турчиновим, віце-прем'єр-міністром Костянтином Грищенком, в. о. міністра фінансів Юрієм Колобовим та в. о. міністра закордонних справ України Андрієм Олефіровим, щоб обговорити ситуацію в Україні та узгодити зусилля, спрямовані на досягнення стабільного і процвітаючого майбутнього.

Переглянули: 439 раз(а), газета / Опублікована : 25 Лют. 2014
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Прожитковий мінімум для населення має бути настільки маленьким, щоб ні в кого не лишалось грошей на мегафони, транспаранти та походи на столицю! Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми