Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
В.о. міністра внутрішніх справ України Арсен Аваков прилетів у Крим разом з уповноваженим з контролю за діяльністю СБУ Валентином Наливайченком

Як передає кореспондент сайту «Крим.Коментарі» , в аеропорту були помічені також нардеп від партії УДАР Сергій Куніцин та начальник МВС Криму Валерій Радченко. Обидва вийшли, судячи з усього, після спілкування з Аваковим і Наливайченком  і не відреагували на прохання преси відповісти на кілька запитань.

Примітно, що Радченко, який поїхав на авто, буквально через 20-30 хвилин повернувся і знову пройшов у віп-термінал.

Через якийсь час Аваков і Наливайченко вийшли до журналістів. Вони заявили, що прибули на півострів з «дуже короткою робочою поїздкою».

«Ми дійсно обіцяли працювати на довірі, по-іншому. Всім сторонам обіцяли, що будуть мирні заходи. Більше того, ми хотіли б показати, що паніки не повинно бути. Ніяких спеціальних заходів не потрібно, країна повертається у мир», - сказав Наливайченко.

«Країна повертається в русло мирного діалогу», - додав Аваков.

На питання журналістів, чи володіють вони інформацією про сьогоднішні  події у Севастополі, Наливайченко відповів: «Севастопольська ситуація теж заспокоїлася. Добре, що дислокація військових частин, місця дислокації, зайва військова техніка... (обірвав фразу - ред.) Треба все заспокоювати місцевим правоохоронним органам, і не тільки».

«Тут дуже важливо нікого не провокувати. Ситуація така, щоб не повторювалася картина протистояння, як у нас в Києві, коли влада пішла проти народу. Я думаю, що ми шляхом мирного діалогу зможемо все привести в стан спокою», - сказав Аваков.

На запитання журналістів, чи є нова інформація про Януковича, обидва не відповіли - знизавши плечима, вони завершили спілкування з пресою.

Переглянули: 682 раз(а), газета / Опублікована : 24 Лют. 2014
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Для того істеблішмент й відгороджується триметровими парканами, щоб народ не побачив, що ж воно таке — європейські цінності.

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми