Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
21 лютого, 2014 - 00:31

Депутати Верховної Ради Криму Рефат Чубаров і Леонід Пілунський б'ють на сполох. Ще перебуваючи в Москві (він прилітає вранці в п'ятницю) глава парламенту Криму Володимир Константинов призначив сесію на 21 лютого на 12-00. Працівники секретаріату пізно ввечері обдзвонюють депутатів і запрошують на сесію, не повідомляючи порядок денний. Як вдалося дізнатися депутатам Пілунському і Чубарову, на порядок денний виноситься питання «Про суспільно -політичну ситуацію в Україні».

«У контексті сьогоднішніх заяв в Москві голови ВР АРК Володимира Константинова, і з недобрими передчуттями я подзвонив заступнику голови ВР АРК Григорій Іоффе , - розповідає Рефат Чубаров. - Питаю, чому така терміновість? Іоффе відповідає: «А ти знаєш, що вбили 6 кримчан, мирних людей, які поверталися з Києва додому?» Я відповідаю: «Жахлива трагедія! Але навіщо сесія?! Ви хочете прикритися і цією трагедією, щоб реалізувати вже відкрито виношуване - закликати Росію на «захист»? Ви розумієте, що наслідки такого рішення ВР АРК відкриють ще більшу трагедію для Криму і його жителів?»

«Отже, - підсумовують Чубаров і Пілунський , - голова ВР АРК Володимир Константинов і його оточення повністю розкрили свої карти : 21 лютого можуть бути прийняті рішення , що принесуть Криму хаос і катастрофу...»
Джерело: День
Переглянули: 496 раз(а), газета / Опублікована : 21 Лют. 2014
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

І в недалеких людей теж можуть бути далекосяжні плани.

Олексій ДОМНИЦЬКИЙ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми