Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
20.02.2014 | 16:38
Лідер меджлісу кримських татар Рефат Чубаров обурений сьогоднішніми висловлюваннями в Москві глави парламенту автономії Володимира Константинова, який не виключив можливого відділення Криму від України.
Як повідомила прес-служба меджлісу, Чубаров вважає, що Константинов відкрито запросив російські силові структури втрутитися в кримську ситуацію.

«Щоб не трапилося в нашій державі – це наша країна, це Україна! І тому в такий тривожний час, коли керівники якихось регіонів заявляють про те, що, мовляв, якщо в Києві буде така влада, яка нам не сподобається, ми готові піти на дії з відторгненню території від єдиної України, ці люди скоюють не менший злочин, ніж ті, які стріляють на вулицях Києва, - сказав Чубаров. - У випадку з Константиновим, який як голова ВР АРК, перебуваючи в Москві, зробив цю заяву, я сприймаю як пряме підбурювання, якщо хочете, запрошення російських силових структур до Криму, на кшталт «зробіть щось таке, щоб ми зібрали сесію і проголосили ті рішення, які ми і самі хочемо, і ви чекаєте».

Чубаров заявив, що кримські татари не дозволять реалізувати «заяви» таких політиків як Константинов. «Це політичне шахрайство у важкий для країни період, - підкреслив глава Меджлісу. - Кримські татари просто не дадуть це зробити! Це і наша земля, це земля всіх, хто живе в Криму, у нас іншої Батьківщини немає. Ми будемо в єдиній державі, а такі, як "константинови", приходять і йдуть».

Глава меджлісу сподівається, що Константинов понесе покарання після того, як в Україні стабілізується обстановка.

За повідомленнями російських ЗМІ, Константинов 20 лютого заявив у Москві, де проводить зустрічі з депутатами Держдуми: «У нас єдиний шлях - у нас їх не два і не три - це денонсація рішення президії ЦК КПРС про передачу Криму. Одна країна передавала (Крим) іншій країні на знак дружби, вічної дружби, тій країні, яка сьогодні називається Україною. Що відбувається з дружбою, ми бачимо. І якщо припиняє існування сама країна, то припиняють відносини всі ті акти, буде вже зовсім інша політико-правова історія».

Переглянули: 523 раз(а), газета / Опублікована : 20 Лют. 2014
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Право бути обраним має кожен, реалізувати його мають можливість лише ті, що накрали мільйони.

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми