Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Протягом десяти років свого президентства Кучма ні на секунду не міг уявити такий сценарій, який зараз реалізовується в країні.

Від влади і опозиції залежить, чи не переросте громадянський конфлікт в Україні у громадянську війну, переконаний екс-президент України Леонід Кучма.

"Те, що відбувається зараз на наших очах в Україні, нагадує страшний сон. Очолюючи країну більше 10 років, пройшовши через численні акції протесту, я ні на секунду не міг уявити такий сценарій, а тим більше - дозволити йому здійснитися. Україна не багата ні газом, ні нафтою - нашими головними ресурсами завжди були громадський мир і національна згода", - йдеться в заяві Кучми.

При цьому він зазначив, що "якщо кілька тижнів тому ми залишалися єдиною країною СНД, де не пролилося жодної краплі крові в громадянських конфліктах, то за останні дні ми перейшли червону лінію". "І чим далі країна заходить за неї, тим важче буде повернутися назад", - підкреслив Кучма.

"Я звертаюся і до влади, і до опозиції: сьогодні тільки від вас залежить доля України. Тільки від вашого усвідомлення глибини загроз нинішнього моменту залежить, не громадянський конфлікт переросте в громадянську війну, а тріщина, вже розділила різні регіони, не перетвориться на прірву, яка назавжди розколе Україну", - йдеться в заяві.

"У тому, що відбувається не може бути зацікавлена жодна по-справжньому українська сила. Зупиніться! Я закликаю всі сторони до негайного відновлення діалогу і сам готовий докласти всі сили, які можуть від мене потрібно", - резюмував Кучма.

http://dt.ua/POLITICS/kuchma-nazvav-te-scho-vidbuvayetsya-v-ukrayini-strashnim-snom-137814_.html
Переглянули: 647 раз(а), газета / Опублікована : 20 Лют. 2014
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Питати нема з кого, всі вже перефарбувались.

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми