Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
У Севастополі представники флотів країн Чорноморського регіону планують квітневу активацію з’єднання кораблів БЛЕКСІФОР 

У Севастополі в Академії ВМС імені П.С.Нахімова з 18 до 21 лютого триває засідання Групи планування Чорноморської групи військово-морського співробітництва БЛЕКСІФОР (BLACKSEAFOR). Сьогодні, 18 лютого, розпочалася перша робоча сесія засідання, в ході якої відбувається планування заходів квітневої 2014 року активації з’єднання кораблів, та розробка проекту оперативного наказу на її проведення. 
Засідання проходить під головуванням заступника командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України з бойової підготовки – начальника управління контр-адмірала Дениса Березовського. 
— Основним завданням нашого засідання є розробка і завершення підготовки проекту оперативного наказу на виконання завдань з’єднанням кораблів БЛЕКСІФОР під час його активації в квітні поточного року, - зазначив контр-адмірал Денис Березовський, відкриваючи засідання. В інтерв’ю представникам флотських засобів масової інформації він додав, що усі завдання, які обговорювалися у січні, під час проведення попереднього засідання, повністю опрацьовані флотами країн-учасниць. За словами заступника командувача українських ВМС, питаннями, які потребують додаткового обговорення, є підведення підсумків серпневої 2013 року активації, та врахування їх у подальшій діяльності, підсумки використання програмного забезпечення щодо узагальнення досвіду під час активації, а також питання залучення представників військових оркестрів до багатонаціонального музично-інструментального колективу під час квітневої 2014 року активації з’єднання БЛЕКСІФОР. 
Контр-адмірал Денис Березовський висловив впевненість, що під час засідання будуть вирішені усі питання, пов’язані з запланованою на травень у місті Варна (Болгарія) зустріччю командувачів флотів країн-членів Угоди про БЛЕКСІФОР, яка буде присвячена підготовці передачі командування БЛЕКСІФОР згідно ротаційному принципу від ВМС ЗС України до ВМС Болгарії і уточненню завдань з’єднанню.
За інформацією заступника командувача українських ВМС, характер проведення серпневої минулого року і квітневої поточного року активацій БЛЕКСІФОР у більшій мірі зорієнтовані на антипіратську діяльність та на забезпечення екологічної безпеки. 
Склад сил з’єднання залишається попереднім.  ВМС ЗС України на квітневій, так само як і на серпневій 2013 року активації, готується представляти корабель управління «Славутич».
 
  
 
Довідка. Відповідно до укладеної 2 квітня 2001 року у Стамбулі (Туреччина) Угоди про створення Чорноморської групи військово-морського співробітництва, основними завданнями БЛЕКСІФОР є проведення операцій з пошуку та рятування, проведення гуманітарних, протимінних операцій та операцій щодо захисту навколишнього середовища.  

Начальник прес-центру—прес-секретар 
Командування Військово-Морських Сил 
Збройних Сил України
капітан 1 рангу Олег Чубук.
Переглянули: 682 раз(а), газета / Опублікована : 18 Лют. 2014
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Мало того, що дурниці в голові, то вони ще й на язик лізуть.

Флоріан БОДНАР

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми