Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
08.02.2014 
 У Сімферополі в суботу попри перешкоди пройшов перший Кримський форум Євромайданів. Захід пройшов проти неба під стінами Постійного представництва президента України в Криму.

 Співкоординатор кримського Євромайдану Андрій Щекун звинуватив кримську владу у намаганнях перешкодити кримчанам висловлювати свою думку і спробах зірвати цей форум.

 Як повідомив один з ініціаторів заходу Сергій Ковальський, для його проведення організатори орендували та оплатили актову залу гарнізонного Будинку офіцерів. Напередодні ввечері зателефонував його керівник і повідомив, що через тиск влади не може надати приміщення.

 В суботу зранку, коли майже три сотні делегатів форуму зібралися біля Будинку офіцерів, приміщення було зачинене, а на ролетах, що закривали двері, висіло оголошення «Вихідний».

 Учасники форуму Євромайданів вишикувалися в колону і під прапорами України та Євросоюзу пройшли центральними вулицями Сімферополя до будівлі Представництва президента. Дорогою вони скандували: «Крим – це Європа!», «Слава Україні!», «Банду геть!»
 
Учасники форуму ухвалили резолюцію, в якій констатували, що влада в Україні «узурпована Віктором Януковичем та його оточенням», а Майдани стали формою безпосередньої демократії, «через яку здійснюється волевиявлення українського народу» і що Євромайдани України «мають стати стороною переговорів з владою».

 Учасники форуму також випрацювали і затвердили завдання, принципи формування і критерії до членів «Технічного уряду широкого складу», який у перехідний період мав би взяти на себе відповідальність за виведення України з політичної та економічної кризи. 
 
Після початку форуму Євромайданів, до Постійного представництва президента також підійшли кілька десятків активістів партії «Російський блок» і близького до Партії регіонів руху «Стоп-майдан», однак, вони не перешкоджали проведенню заходу.
Переглянули: 677 раз(а), газета / Опублікована : 08 Лют. 2014
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Скільки світлих голів забрала тіньова економіка!

Микола ЛЕВИЦЬКИЙ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми