Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
8 лютого на Загальних зборах киян народний депутат від "Батьківщини" Юрій Одарченко озвучив пропозиції, викладені у підготовленому опозицією пакеті законодавчих ініціатив до ВР і проектів рішень до Київради. Зокрема там йдеться про проведення позачергових виборів столичної голови та Київради 13 квітні цього року.

До переліку законопроектів, про які оголосили на зібранні, увійшов проект Постанови "Про призначення позачергових виборів Київського міського голови та Київської міської ради" (на 13 квітня 2014 р.), проект "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України" (щодо зарахування 100% податку на доходи фізичних осіб і 20% податку на доходи підприємств у бюджет Києва), проект "Про внесення змін у деякі законодавчі акти щодо утворення виконавчих комітетів обласних, районних рад у місті Києві та районах Києва" та ін.

Даний пакет ініціатив також включає зареєстрований у Київраді проект рішення "Про управління районами міста Києва", який передбачає відновлення 10-ти районних рад у столиці, визначення їх чисельного складу та призначення виборів до них вже через 60 днів з дня прийняття рішення.

Також присутні на зборах ухвалили резолюцію, в якій затверджений перелік вимог територіальної громади Києва. Зокрема це вимоги звільнити всіх затриманих активістів і політв'язнів, у т. ч. і колишнього Прем’єра Юлії Тимошенко; скасувати всі обмеження на проведення мирних зібрань громадян у Києві, а також відмови від практики перешкоджання мирним зібранням шляхом необґрунтованих судових позовів; припинити руйнувати історичне обличчя Києва і заборонити будівництві зі знесенням скверів, парків, зелених насаджень, дитячих майданчиків, стадіонів та інших об'єктів, важливих для територіальної громади.
Джерело: УНН
Переглянули: 723 раз(а), газета / Опублікована : 08 Лют. 2014
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Народжений красти - просити не буде.

Леонід КУЛІШ-ЗІНЬКІВ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми