Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Служба безпеки України припинила розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення дій, спрямованих на захоплення держвлади. Про це під час брифінгу заявив начальник ГСУ СБУ Максим Ленко.

"Це провадження  розслідувалося Головним слідчим управлінням СБУ за фактом вчинення дій, спрямованих на захоплення влади за ст.109. У цьому виробництві не були встановлені особи, що вчинили злочин", - зазначив Ленко.

За його словами, "нікому не повідомлено про підозру, відповідно до першого закону так званого про амністію виробництво припинено".

Як відомо, на початку грудня Служба безпеки України розпочала розслідування у зв'язку із діями, що спрямовані на захоплення держвлади в Україні.

Кримінальне провадження було відкрито по ч.1.ст.109 КК (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу, або на захоплення державної влади). Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років. Згідно КК, цей злочин стосується основ національної безпеки України.

Нагадаємо також, що 31 січня стало відомо, що СБУ відкрила кримінальне провадження за фактом вчинення дій, що спрямовані на захоплення влади. До таких дій силовиків нібито підштовхнуло прискіпливе дослідження матеріалів із серверів офісу "Батьківщини", що були вилучені під час обшуку. У СБУ стверджують, що опозиція заздалегідь спланувала масові протестні акції у Києві та готувала силовий варіант розвитку подій. Мовляв, опозиціонери таким чином вирішили «підірвати авторитет чинної влади та президента».
Інтерфакс-Україна
Переглянули: 635 раз(а), газета / Опублікована : 08 Лют. 2014
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Не кивай на ранню зиму, якщо забув плоди зібрати.

Юрій БЕРЕЗА

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми