Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
У Меджлісі кримськотатарського народу виступили з різкою критикою стосовно досягнутих під час чергового засідання українсько-російської міждержавної комісії домовленостей та називали їх «Харківською угодою №2». Таку позицію висловив інформаційно-аналітичному порталу Кримськотатарське питання online керівник відділу зовнішніх зв’язків Меджлісу Алі Хамзін.

«Ті, угоди, які підписав Янукович, називаю не трагічною помилкою, а дурістю. Він практично перепідписав угоду Тимошенко 2009 року, звалив на себе зобов’язання, які були тоді, – зазначив представник Меджлісу. – Ті міфічні 15 мрд. дол. – гарантія, що Україна буде закачувати цей газ, потрібен він їй, чи ні… Бачу скоєння однієї дурості за другою. Я називаю ці домовленості Харківською угодою № 2. Чи загрожують вони нашій крані, чи ні? Вони загрожують більше Партії регіонів, яка виявилася такою бездарною і нездатною до управління державою… Янукович сам становить деяку небезпеку… та є проблемою».

«Хотів би особисто Віктору Федоровичу побажати: не робіть далі небезпечних кроків, від яких залежить ваша доля. Це то й же договір, що підписала свого часу Тимошенко. Якщо її за це посадили, то чому би тепер не можуть посадити і нинішнього Президента?.. Цей «тріумф Януковича» – нульовий. Це не тріумф, а поразка… Сьогодні і ЄС, і країни західної демократії, США, Канада, багато інших, вже зрозуміли, в чому причина. Тому попереду чекає велика боротьба, і ми повинні готуватися до неї», – наголосив Алі Хамзін.

17 грудня в Москві після засідання Українсько-російської міждержавної комісії під головуванням президентів України і Росії Віктора Януковича і Володимира Путіна оголосили про низку домовленостей, зокрема, про зниження вартості російського газу для України до 268,5 долара за тисячу кубометрів, а також про придбання Росією євробондів України на 15 мільярдів доларів.Переглянули: 675 раз(а), газета / Опублікована : 20 Груд. 2013
rI7Sm25V / 20 Січень 2014
That's really thinking at an <a href="http://kglpmm.com">imeipssrve</a> level
D3TVakn92 / 20 Січень 2014
Heck of a job there, it abulostely helps me out.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Щастя не в грошах, а в тому, щоб хоч якось протягти на них до зарплати.

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми