Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Янукович сьогодні віддав у кремлівський ломбард військово-промисловий комплекс, - Кошулинський
 
"Угодою з Росією Янукович зробив собі та "Сім'ї" новорічний подарунок"

Віце-спікер Верховної Ради України та заступник голови ВО "Свобода" Руслан Кошулинський впевнений, що домовленості Віктора Януковича та Володимира Путіна мають на меті встановлення контролю Росії над аерокосмічною галуззю та військово-промисловим комплексом України.

Про це Кошулинський розповів iPress.ua , коментуючи результати поїздки Віктора Януковича до Москви.

 "Це новорічний подарунок, який зробив собі Янукович з "Сім’єю": 15 млрд і тимчасова угода на газ", - розповів Кошулинський.

 "Це означає що підприємства хімічно-металургійної галузі, якими володіють члени "Сім’ї", отримають собі додатково пільгову ціну. Для простих людей це нічим не відгукнеться. Тобто жодної знижки, для прикладу, на опалення в квартирах, люди не отримають", - додав віце-спікер Верховної Ради.

 "Україна закуповувала в Росії 42 млрд куб, останнім часом 28 млрд куб, а нова ціна, яку умовно можна назвати "пільговою", насправді – це середньоєвропейська ціна $268,8 за тис куб", - розповів Кошулинський.

 "Можемо говорити, що Янукович сьогодні віддає у кремлівський ломбард аерокосмічну галузь та військово-промисловий комплекс. Це те, що є вкрай необхідне Росії і те, що могло насамперед зацікавити наших західних партнерів", - розповів він.

 На думку Кошулинського, внаслідок такої угоди, за рахунок України Росія зможе розгорнути нову "гонку озброєнь".

 "Ми знаємо, ракети "Булава", ще жодного разу не змогли стартувати успішно в Росії. На відміну від них, наші ракетоносії успішно зарекомендували себе у світі. Це знову ж таки говорить про те, що окрім того, що віддали за безцінь власність держави", - розповів віце-спікер.

 "І приїзд Глазьєва на Південмарш, фактичне нефінансування аеро-космічної галузі в бюджеті 2013 року, і ті прохання, які надходили від представників галузі до Верховної Ради, профільних комітетів залишились не почутими, то це фактично означає, що влада віддає цю галузь", - додав нардеп.

 Віце-спікер Верховної Ради також не розуміє, навіщо влада брала нові кредити.

 "З огляду на те, що країна, яка зібрала цього річ понад 63 млн тонн зернових, а це фактично по 1,5 тонни на людину і другий показник у світі і йде просити кредити у сусідніх держав, то це просто означає, що не потрібно красти", - вважає Кошулинський.

Кошулинський також переконаний, що за результатами цієї зустрічі тепер будуть формувати державний бюджет на 2014 рік. 

 "А ще, повним абсурдом є те, що українська сторона попросила не проводити спільної прес-конференції. З огляду на те, що Янукович, як гарант Конституції уклав якусь угоду на майно і на кошти, а воно не оприлюднюється, то це  - філософія мислення людини, яка преставляє державу", - сказав він.

 Заступник голови ВО "Свобода" стверджує, що опозиція і далі буде наполягати на виконанні усіг вимог Євромайдану.

 "Є спроби повернутися до Конституції 2004 року. Спроби змін формату через Верховну Раду. На мій погляд це лише косметичний ремонт. І зараз існує ця унікальна конструкція, яку називаємо Євромайдан, і вона повинна стояти. Стояти на своєму. Бо влада не розуміє якихось домовленостей чи компромісів. Лише засіб тиску", - резюмував Кошулинський.


Переглянули: 712 раз(а), газета / Опублікована : 18 Груд. 2013
4eVk4w7Voa / 20 Січень 2014
<a href="http://zwkpkr.com">Alkmrzaam-infoaaation</a> found, problem solved, thanks!
bIOKBGuN / 19 Січень 2014
Thanks for stiartng the ball rolling with this insight.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Не такий страшний чорт, як його електорат.

Володимир ШАМША

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми