Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

«ПОКЛИК СЕРЦЯ» -
 так називається виставка відомого в Україні та за її межами скульптора Олексія Леонова, що відкрилася в Севастопольському українському культурно-інформаційному центрі
 Мистецтво Олексія Леонова несе яскравий позитивний заряд, захоплює й повертає людську свідомість до моральних основ. Поруч з його скульптурами так тепло й затишно, що не хочеться залишати виставкову залу. Рука прагне  доторкнутися до скульптури. Недаремно відвідувачі виставки уже створили чергу.
 Творчість скульптора-новатора направлена на пізнання божественної природи людства. Своїми роботами він ніби пропонує  відшукати у собі все те краще, на що здатна людська природа. Митець не лише намагається показати в   скульптурі великих подвижників духу цілих епох - Христа, Мойсея, Будду, Конфуція, Лао-Цзи, але й звертається до вічних понять любові, материнства, молитви.
 Надзвичайну виразність його роботам надає вибір матеріалу - шамотної глини. «Це живий матеріал, глина дисциплінує енергію. Я зосереджений лише на ідеї, а не на тому, як справитися з матеріалом», - каже Олексій.
 Нерівна поверхня скульптури, на відміну від вишуканого сяйва мармуру чи класичної вигладженості гіпсу, дозволяє передати Світло, втілене у глиняній скульптурі.
 «Краса - незнищенна основа життя. Моя творчість - це  прагнення краси», - так визначає своє життєве кредо молодий скульптор.
 Він народився у місті Суми. Відколи себе пам'ятає, не випускав з рук пластиліну. Вже в 11 років зі звичайної загальноосвітньої школи Олексій переходить до Державної художньої середньої школи у м. Києві. Після її закінчення він навчається на факультеті скульптури Національної академії образотворчого мистецтва.

 У студентські роки юнак цікавиться філософією, релігією та їхнім впливом на всесвітню культуру, бере участь у численних виставках. У 18 років Олексій відбув до молодіжного Екуменічного центру у Франції, відвідавши по дорозі Дрезден, Рим, Флоренцію, Мілан та Венецію.
 Після закінчення Академії Олексій Леонов стає аспірантом у майстерні досить відомого художника та скульптора В. Бородая.
 Творчий доробок 29-річного митця  вимірюється сьогодні сотнями скульптур, десятком монументальних пам'ятників. За період з 2005 до 2011 року відбулося більше 40 його персональних виставок у містах України, Росії, Білорусі. У Севастополі Леонов виставляє свої скульптури не вперше й, зі слів фахівців українського культурно-інформаційного центру, виставкова зала з його роботами ніколи не буває порожньою.
http://svitlytsia.crimea.ua/index.php?section=article&artID=9331

Переглянули: 2568 раз(а), газета / Опублікована : 13 Вер. 2011
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Ніякого проїдання коштів, їх їсти будуть лише ті, хто їв і раніше! Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми