Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Інтернет-об'єднання "Кримські Українці"
 
Не встигли ми оговтатись від учорашніх вимог від представників кримського парламенту до міліції, в яких закликалося до тиску на україномовних мешканців Криму, як сьогодні в інформаційному просторі з'явилася не менш тривожна звістка. Вочевидь на цей заклик відгукнулася т. зв. "козача громада" "Соболь", що відзавтра планує цілодобово патрулювати територію Криму з метою... "виявлення фашиствуючих елементів". Передбачається встановлення блокпостів на Чонгарі та в Армянську, а також на залізничному та автомобільних вокзалах Сімферополя. В той же час кількість "патрулювальників", їхня конкретна мета й задачі та ім'я координуючої особи лишаються неоприлюдненими.

Лідером "Соболя" є бізнесмен Віталій Храмов, що у вересні 2011 року був депортований з території України на п'ять років за вислови, що закликають до зміни конституційного ладу України. Храмов відомий не лише подібними висловами. Так свого часу він "уславився" пропозицією перереформувати УПЦ МП на "Російську Церкву на Україні", публічно наділивши образливими характеристиками предстоятеля УПЦ МП, митрополита Київського і всієї України Блаженнішого Володимира, та його секретаря архиєпископа Олександра (цитуємо мовою оригіналу): "Главой церкви должен быть неистовый великоросс, который сумеет сплотить паству против сатанинствующих врагов веры. Гражданин Сабодан должен добровольно уйти в отставку, потому что церковь должна служить Богу, Правде и нашей русской цивилизации. Совершенно недопустимо, когда церковью руководят откровенные подонки" (http://goo.gl/yHH1tP). Також, за словами Храмова, його однодумців "краще називати дебілами та п***растами, ніж «українцями»" (там само). Проти "отамана" за розпалювання міжнаціональної ворожнечі та за публічні образи на адресу кримських татар, українців і євреїв було порушено чотири кримінальні справи (http://goo.gl/82UF3K). Лідер "козацького" угрупування, протестуючи проти канонізації останнього кошового отамана Запорізького війська Петра Калнишевського, зокрема проголошував, що "в Белоруссии, Российской Федерации, Украине и Приднестровье проживает один народ – великороссы, и нет никаких высосанных Кагановичем из пальца украинцев, выведенных Бронштейном белорусов, и, тем более, нет никаких приднестровских молдаван. Есть мы – великороссы, желающие, чтобы Патриарх Кирилл был духовным отцом" (http://glavnoe.ua/news/n149416).

Отже, як бачимо, маємо справу з нелегальним воєнізованим формуванням, що привселюдно заявляє про свої плани захоплення об'єктів стратегічного значення. За матеріалами ж газети "Авдет", "формування «Соболь» та інші структури, підпорядковані Храмову, здійснили «подвигів» на більш ніж десять карних справ" (http://avdet.qirim.org/?p=811)"; інформацію про ці "подвиги" знайти нескладно. Проте дещо складніше визначити, кого під виглядом "фашиствуючих елементів" обрали собі за мішень "соболівці", що з відвертою ненавистю ставляться до всіх народів, окрім "великороссийского".
http://vk.com/wall-58711099_2530
http://krymtatar.in.ua/zajir-smedlyajev-pravoohorontsi-mayut-rozibratysya-z-kozatskymy-patrulyamy-u-krymu/
Переглянули: 777 раз(а), газета / Опублікована : 05 Груд. 2013
9jcA807BY / 20 Січень 2014
Home run! Great <a href="http://ufzucwp.com">slguigng</a> with that answer!
3wggcE1X / 20 Січень 2014
Wait, I cannot fathom it being so strhigatforward.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Людині важко без собі подібних. А із собі подібними ще важче.

Володимир КНИР

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми