Warning: file_get_contents(http://www.day.kiev.ua/rssua.xml) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/slovo/slovo.sebastopol.ua/www/p_blocks/rss.men.php on line 6
Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
У Севастополі протестують проти квартирних шахраїв з Чорноморського флоту РФ
 
Кілька десятків севастопольців і мешканців інших міст Криму - інвестори будівництва двох багатоквартирних будинків, які зводить Будівельне управлінням Чорноморського флоту РФ 20 листопада пікетували Генеральне консульство Росії в Сімферополі на знак протесту проти ненадання належного їм житла.

Учасники пікету передали працівникам Генконсульства РФї листи на ім'я президента Росії і міністра оборони РФ з відповідною скаргою.

В інтерв'ю журналістам представники ошуканих пайовиків заявили, що в 2005 році майже 45 українських і російських сімей внесли «будуправлінню ЧФ РФ» в рахунок майбутнього житла на вулиці Астана Кесаєва, 13-А, великі суми - від $50 до $100 тис. Але російські військові, які обіцяли побудувати житло до 2007 року, за вісім років будинки так і не побудували.

2008-го року військові будівельники попросили тайм-аут, а потім настала криза, і, пайовики залишилися без квартир.

Пікетувальники тримали в руках плакати: «Міноборони Росії - це ваша ганьба!», «Будівельне управління ЧФ РФ залишило нас без житла» та інші.

Представник Генконсульства, який вийшов до пікетувальників заявив, що працівники консульства знають про цю проблему, і пообіцяв, що листи передадуть адресатам «в найкоротші терміни».

За минулі роки ошукані вкладники вдавалися до різних акцій протесту, аж до приковування себе до паркану біля штабу ЧФ РФ. Крім того, вони неодноразово зверталися з листами до керівництва Росії, в українські правоохоронні органи. Будівельне управління ЧФ РФ» вже кілька років перебуває у стадії санації, за будівництво зараз відповідає відкрите акціонерне товариство «Головне управління облаштування військ Міністерства оборони РФ».

Як повідомлялось, згідно з офіційною інформацією міського управління статистики міста,  ЄС інвестує в Севастополь у 4,6 раза більше, ніж Росія.

УНІАН
Переглянули: 683 раз(а), газета / Опублікована : 21 Лист. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

А коли в пеклі закінчується опалювальний сезон, воно стає раєм?

Флоріан БОДНАР

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми