Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Протичовновий корвет  Військово-Морських сил Збройних сил України (ВМС ЗС України) «Тернопіль» під командуванням капітана 3 рангу Олега Григор’єва з оглядовою командою на борту повернувся в Севастополь після виконання завдань в рамках антитерористичної операції НАТО «Активні зусилля». Під час патрулювання у визначених районах Середземного моря кораблем виявлено близько 700 надводних суден, опитано в рамках операції «Активні зусилля» 75 суден, в рамках операції «Чорноморська гармонія» — 7 суден. Похід тривав 39 діб, «Тернополем» протягом 25 ходових діб пройдено близько 5 тисяч морських миль. Корабель відвідав бази Суда (острів Крит, Греція) і Акзас-Карагач (Турецька Республіка). 
В другій половині дня минулої суботи корабель зустрічали командувач ВМС ЗС України адмірал Юрій Ільїн, помічник Міністра оборони України адмірал Віктор Максимов, представники командування українських ВМС, особовий склад бригади надводних кораблів, рідні та близькі військових моряків. Після того, як «Тернопіль» ошвартувався біля рідного причалу, командир бригади надводних кораблів, командир походу капітан 1 рангу Олексій Доскато доповів  командувачу ВМС ЗС України адміралу Юрію Ільїну про виконання поставлених завдань, скуштував традиційні хліб і сіль. Під час урочистого шикування на борту корабля до моряків звернувся командувач ВМС ЗС України адмірал Юрій Ільїн. Він наголосив, що екіпажем повністю і з високою якістю виконані поставлені завдання. Командувач від військової ради і всього особового складу флоту привітав моряків з поверненням і подякував за докладені зусилля. Як зазначив адмірал Юрій Ільїн, набутий під час плавання досвід буде використаний особовим складом вітчизняних ВМС.
В інтерв’ю журналістам керівник виду Збройних Сил України наголосив, що українські ВМС, протидіючи під час морських походів наближенню до наших кордонів  таких загроз, як тероризм на морі і піратство, відіграють серйозну роль в забезпеченні безпеки держави з морського напрямку.
— «Тернопіль» своїм походом вкотре продемонстрував, що у України є флот, який в змозі ще і ще раз виконувати поставлені завдання. Флот, який на рівних, без будь-яких обмежень працює з флотами провідних країн світу», — сказав командувач ВМС ЗС України.

Довідка. Мета операції «Активні зусилля» — запобігання незаконному переміщенню зброї, наркотиків, попередження терористичних актів, торгівлі людьми та здійснення контролю за судноплавством. Протичовновий корвет “Тернопіль” у 2007 році став першим кораблем українського флоту, який долучився до операції “Активні зусилля”. Окрім нього, в цій операції свого часу також брали участь фрегат “Гетьман Сагайдачний” і корвет “Луцьк”. 

Начальник прес-центру—прес-секретар 
Командування ВМС ЗС України
капітан 1 рангу Олег Чубук.
 
  
  
  
  
  
  
Переглянули: 972 раз(а), газета / Опублікована : 17 Лист. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Однiй вaдi iнша не завада.

Ростислав ДОЦЕНКО

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми