Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
У неділю 10 листопада на сайті «Весела Абетка» успішно пройшов експрес-турнір «Ой, яка чудова українська мова! — 2013», присвячений Дню української писемності й мови, умови проведення якого подавала наша газета у минулому числі.
До результатів тестування, розміщеного за адресою в мережі Інтернет http://abetka.ukrlife.org/tests/ , надійшло більше 1200 відповідей. Через неодноразове проходження тесту з них журі взяло до уваги відповіді 416 учасників з 39 навчальних закладів міста Севастополя. Чимало відповідей надійшло від учнів 11-х класів, які за умовами конкурсу не прийнято. Перевірили свої знання з української мови та літератури й учні Нижньогiрської загальноосвiтньої школи № 2. Минулого року в інтелектуальному мовному змаганні взяли участь 268 школярів. Отже, ми спостерігаємо позитивну динаміку.
Найбільш активними виявились учні гімназій № 1, 7, 8, Севастопольського політехнічного ліцею, ЗОШ № 6, 20.
Переможцем експрес-турніру став 10-класник із гімназії № 7 Павло Шелудков, який правильно відповів на 18 запитань з 20. Далі розташувались Єгор Рибальченко з Севастопольського політехнічного ліцею, 9-класниця ЗОШ № 30 Катерина Костенко, Катерина Воробйова (ЗОШ № 40), Оксана Кучурка та Вікторія Лебедєва (7 клас гімназії № 7). Вони нагороджуються дипломами Управління освіти та науки Севастопольської міської держадміністрації, а також отримують грошові премії, брошури Громадського руху «Не будь байдужим!», які надала Оксана Левкова, та книги Олександра Палія «25 перемог України», де популярно викладені історичні події, пов’язані з Україною, що справили найбільший вплив на світову, європейську та українську історію.
Всі бажаючі можуть у будь-який час перевірити свої знання з державної мови та української літератури за вказаною адресою і поза конкурсом, що вже й відбувається.
Успішному проведенню конкурсу сприяла методист з української мови і літератури Інституту післядипломної освіти Севастопольського міського гуманітарного університету Валентина Лопатюк. 

Микола ВЛАДЗІМІРСЬКИЙ
"Кримська Свiтлиця" > #46 за 15.11.2013 
Переглянули: 697 раз(а), газета / Опублікована : 15 Лист. 2013
Володимир / 16 Листопад 2013
Не часто залишаю коментарі. Але кожний день дивлюсь сайт та читаю отримані новини. Так тримати, Українці Снвастополя!!!
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Хто наш народ — носій влади чи той, хто її носить на своїх плечах?

Григорій ЯБЛОНСЬКИЙ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми