Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

Військово-Морські Сили розпочали роботу за планом дослідницького командно-штабного навчання «Адекватне реагування-2011», що проводиться з 12 вересня Збройними Силами України згідно з планом підготовки на 2011 рік.
Метою навчання у ВМС є удосконалення теоретичних знань та практичних навичок адміралів, офіцерів органів військового управління і штабів військових частин ВМС ЗС України у виконанні функціональних обов'язків під час управління силами (військами), підвищення рівня злагодженості органів управління, морського, польового та повітряного вишколу сил (військ) українського флоту, оцінка готовності національних Військово-Морських Сил до виконання завдань за призначенням, удосконалення взаємодії з органами військового управління, частинами та підрозділами інших видів Збройних Сил України.
Навчання проходитиме на стаціонарних пунктах управління та у пунктах постійної дислокації підрозділів ВМС, на морських та берегових полігонах бойової підготовки.
В перший день органами військового управління були відпрацьовані такі навчальні питання, як уточнення планів застосування військ (сил) по обстановці, що склалася, розгортання в райони в райони бойового призначення та організація заходів всебічного забезпечення з фактичною подачею матеріально-технічних засобів і боєзапасу на кораблі і у військові частини, відпрацювання усіх видів оборони у пунктах базування.
До практичних дій залучені 32 одиниці бойових кораблів, катерів та суден забезпечення, 35 берегових частин, 14 одиниць літальних апаратів, в тому числі 5 - від Повітряних Сил ЗС України та 2 - від армійської авіації Сухопутних військ ЗС України. У практичних діях візьмуть участь понад 300 одиниць автобронетанкової техніки, спецтехніки та автомобілів і до 3500 чоловік особового складу.
Кораблі та частини флоту під час практичних дій проведуть низку батальйонних тактичних, тактико-спеціальних, льотно-тактичних навчань та тактико-спеціальних занять із забезпечення усіх видів оборони на незахищеному рейді та на переході морем, відбиття ракетно-авіаційних ударів противника, вогневого ураження десантного загону противника на переході морем кораблями та береговими комплексами, поповнення запасів в морі, відбиття ракетно-авіаційних ударів противника в бою за узбережжя, ведення протидесантної оборони тощо.
Як очікується, під час проведення практичних дій на кораблях і в частинах флоту побувають міністр оборони України Михайло Єжель і начальник Генерального штабу - головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Григорій Педченко.
Навчання мають завершитися наприкінці вересня.

Прес-центр Командування
Військово-Морських Сил
Збройних Сил України

Переглянули: 1437 раз(а), газета / Опублікована : 13 Вер. 2011
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Мій патріотизм – се не сентимент, не національна гордість, то тяжке ярмо.

Іван Франко

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми