Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Командування Військово-Морських Сил України і делегація НАТО обговорили актуальні питання військового співробітництва
 
  
 
6 листопада у штабі українського флоту відбулася протокольна зустріч тимчасово виконуючого обов’язки командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірала Сергія Єлісєєва із заступником Генерального секретаря НАТО з питань політики та безпеки, Послом Трасивулосом Стаматопулосом, делегація якого перебуває у Севастополі в рамках візиту до України.
Під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання співробітництва з Альянсом у військовій сфері, участь військових моряків в операціях під проводом НАТО, зокрема, в антипіратській операції “Океанський щит”, визначили подальші напрями та ефективні форми військового співробітництва.
У переговорах також взяли участь директор Офісу зв’язку НАТО в Україні Марчін Кожіел, спіробітники Департаменту з питань політики та безпеки МС НАТО, представники Міністерства закордонних справ України в Криму та Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Високоповажних гостей ознайомили зі станом і перспективами реформування та розвитку вітчизняного флоту, розповіли про участь українського флоту в операціях з підтримання миру та безпеки, довели основні процеси щодо професіоналізації ВМС України та загальну систему підготовки особового складу.
Віце-адмірал Сергій Єлісєєв подякував представникам НАТО за значну увагу, яка приділяється вищим керівництвом Північноатлантичного Альянсу до українського флоту, зокрема, щодо підготовки українських активів до участі у міжнародних навчаннях та інших заходах в рамках виконання Концепції оперативних можливостей.
Своєю чергою, Посол Трасивулос Стаматопулос подякував Україні загалом та ВМС України зокрема, за значний внесок у морських операціях НАТО “Океанський щит” і “Активні зусилля” та привітав з успішною операцією, яка була проведена корабельним з’єднанням НАТО, завдяки зусиллям українського фрегату “Гетьман Сагайдачний” щодо попередження нападу на торгівельний корабель в районі Аденської затоки.
Також, в рамках візиту у місто Севастополь гості відвідали з екскурсією Національний заповідник “Херсонес Таврійський”.

Тимчасово виконуючий обов’язки
начальника прес-центру Командування
Військово-Морських Сил
Збройних Сил України
капітан  3  рангу  Сергій  Богданов.
Переглянули: 723 раз(а), газета / Опублікована : 07 Лист. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Не мрій про краще життя, коли переходиш в забороненому місці вулицю.

Володимир ГОЛОБОРОДЬКО

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми