Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Минулий пленарний тиждень у Верховній Раді ледве на закінчився скандалом. Депутати прийняли загадкову поправку у Податковий кодекс №768, яка нібито може стати правовою підставою для зняття Віталія Кличка з президентських виборів, як особи, яка не проживає в Україні і платить податки в Німеччині.
Після прийняття поправки, фракція «УДАР» миттєво заблокувала трибуну. Однак майже одразу спокійно її розблокувала. Після чого за трибуну став Кличко і розпочав передвиборну кампанію – офіційно оголосив, що балотується в Президенти України. 
Цього ж дня особливо гнівно відреагувала на заяву колеги опозиціонера відреагувала Юлія Тимошенко. Хоча вона ще раніше попереджала і Яценюка, і Луценка, що Кличко працює з владою і не має нічого спільного з опозицією (читайте листи Тимошенко на сайті www.zhuzhaleaks.com.ua).
Експерти і політологи до цього часу обговорюють можливість зняття Кличка з виборів через прийняту податкову поправку. Схоже, що це питання цікавить всіх. Всіх, крім партії «УДАР».
І ось, яку цікаву версію мені розповіли. Вона дуже добре лягає і поведінку «УДАРу». Юристи Кличка заздалегідь опрацювали поправку і прийшли до висновку, що вона жодним чином не вплине на перебіг президентської кампанії. А щоб створити привід, який міг би дозволити Кличку раніше за всіх опозиціонерів оголосити про балотування на посаду Президента, було прийнято рішення провести поправку і звинуватити і всьому владу.

Переглянули: 706 раз(а), газета / Опублікована : 01 Лист. 2013
loErKmkK / 19 Січень 2014
Hey, good to find <a href="http://bazvqghbs.com">soonmee</a> who agrees with me. GMTA.
afyVAoQj2X9 / 19 Січень 2014
How could any of this be better stated? It cot'dnlu.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

А може, вже час спитати з тих, хто ні з кого ні за що так і не спитав?

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми