Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Кличко організував висування самого себе від об’єднаної опозиції, використавши зміни до Податкового кодексу

Після прийняття Верховною Радою т.зв. «поправки Кличка» - змін до Податкового кодексу в частині, що стосується обліку й реєстрації платників податків, згідно з якою «у випадку, якщо особа має право постійного проживання на території іноземної держави, вона вважається такою, яка не проживає в Україні», лідер фракції «УДАР» Віталій Кличко вирішив підняти свій рейтинг серед населення звинувативши представників влади у намірах не допустити його до виборів президента, хоча закон ретельно опрацьовувався у фракції «УДАР», а відповідальною була Оксана Продан.
Першими кроком Кличка після прийняття відповідних змін, стала його публічна заява з парламентської трибуни про намір балотуватися на пост глави держави та застосування до нього брудних технологій влади, як до стовідсоткового майбутнього переможця президентських виборів. Другим – мабуть не без допомоги псевдо-юристів «УДАРу», звернення до Генеральної прокуратури з вимогою розслідувати махінації, які виникли при підготовці змін до податкового кодексу, оскільки, нібито, підпис опозиційного нардепа, який вніс поправку - підробка. Наступним, можливо найсенсаційнішим кроком, став розісланий «УДАРом» всім регіональним осередкам циркуляр щодо початку активної фази президентської кампанії В.Кличка. 
При чому, Кличко ще виступав з трибуни, а в цю хвилину регіональні осередки вже роздруковували нові вказівки кандидата в президенти Кличка. Мабуть не треба казати, що у документі немає місця президентським амбіціям Тягнибока, чи Яценюка, тут навіть обумовлені перші кроки Кличка-президента. А як же об’єднана опозиція, запитаєте ВИ, та відповідь лежить на поверхні. ЇЇ не має, і ніколи не було, у всякому разі у практичній площині. Кожен сам за себе, але Кличко не витримав першим і презентував себе головним претендентом на президентство. Думається, кроки у відповідь від Яценюка і Тягнибока не заставлять на себе чекати.  
Віталій Володимирович, можливо в силу розумових особливостей та переконання, що Він-найрозумніший,  але все «шито білими нитками».  Стратегічні кроки Віталія Кличка зрозумілі, але зрада ніколи не була у пошані. Далі будемо спостерігати, як опозиційні партії і їх лідери будуть «топити» один одного!!!

Переглянули: 794 раз(а), газета / Опублікована : 01 Лист. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Розкуркулення i розкультурення — явище одного порядку.

Ростислав ДОЦЕНКО

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми