Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   

 Згідно з планом бойової підготовки за участю морської авіації та санітарного катера "Сокаль" відбулось навчальне застосування малогабаритних радіогідроакустичних буїв ненаправленої дії РГБ НМ-1 з метою виявлення підводних човнів противника.
 Літак морської авіації БЕ-12 виконав постановку чотирьох буїв способом "лінійний бар'єр" з дистанцією в два кілометри один від одного та за допомогою радіолокаційних засобів встановив контроль над підводною обстановкою у визначеному районі. За півгодини йому на допомогу прийшли два вертольоти морської авіації КА-27 та МІ-14, які також мали на меті стеження за допомогою встановлених буїв підводної загрози.
 За словами тимчасового виконувача обов'язків начальника відділу інженерно-авіаційного забезпечення управління морської авіації командування Військово-Морських Сил ЗС України підполковника Сергія Козленка, метою проведеної операції була перевірка працездатності радіоакустичних буїв РГБ НМ-1, термін придатності яких продовжується з 1986 року.
 - Нами перевірялося розкриття парашутної системи, приводнення, випуск гідрофона, розкриття антени та працездатність самого авіаційного комплексу на прийом сигналу від буїв, - розповідає підполковник Сергій Козленко. - За даним напрямом роботи проведено візуальний аналіз буїв та звіряння отриманих даних з літаків та вертольотів авіації, техніка відпрацювала на "відмінно" за всіма заводськими параметрами.
 Працездатність даної моделі була також підтверджена начальником лабораторії підготовки засобів пошуку підводних човнів працівником ЗС України Юрієм Рагімовим, який під час операції знаходився на санітарному катері "Сокаль".
 За словами штурмана літака БЕ-12 авіаційного загону авіаційної ескадрильї морської авіаційної бригади капітана Олександра Сабірова, що здійснював керування авіаційним компонентом з катера "Сокаль", всі одиниці задіяної авіації мали контроль над буями та, відповідно, підводною обстановкою. Зі всіма поставленими завданнями цієї операції авіація впоралася добре.

http://fleet.sebastopol.ua/index.php?article_to_view=4234

Переглянули: 1171 раз(а), газета / Опублікована : 13 Вер. 2011
Z8Zrsxh7w / 20 Січень 2014
The voice of <a href="http://xgoeobubgql.com">raoitnality!</a> Good to hear from you.
mSVeFML9WZt / 19 Січень 2014
Your article petcefrly shows what I needed to know, thanks!
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Єдина партія, якій не треба перефарбовуватись, — партія хамелеонів.

Володимир ШАМША

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми