Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
  
 
Корвет ВМС України “Тернопіль” розпочав патрулювання у Середземному морі в рамках антитерористичної операції НАТО “Активні зусилля” 

Сьогодні, 28 жовтня, протичовновий корвет Військово-Морських Сил Збройних Сил України “Тернопіль” з оглядовою командою на борту вирушив на патрулювання із військово-морської бази Туреччини Акзас-Карагач до визначених районів  Середземного моря з метою виконання завдань антитерористичної операції НАТО “Активні зусилля”.
Протичовновий корвет “Тернопіль” в рамках операції  “Активні зусилля” нещодавно перейшов до оперативного підпорядкування НАТО та побував у базі логістичного забезпечення Суда-Бей (острів Крит, Греція). 
У антитерористичної операції військові моряки на чолі з командиром походу капітаном 1 рангу Олексієм Доскато перебувають у Середземному морі вже 20 діб із 40 спланованих. 
Під час патрулювання у визначеному районі Середземного моря екіпаж українського корабля під командуванням капітана 3 рангу Олега Григор’єва здійснює практичні дії з моніторингу цивільного судноплавства, збору та обліку інформації щодо підозрілих суден, їх супроводження та огляду,  протимінного забезпечення цивільного судноплавства. 
Як повідомлялося, метою операції НАТО “Активні зусилля” є запобігання незаконному переміщенню зброї, наркотиків, попередження терористичних актів, торгівлі людьми та здійснення контролю за судноплавством. Саме протичовновий корвет “Тернопіль” був першим кораблем українського флоту, який з 2007 року долучився до операції “Активні зусилля”. 
 
Тимчасово виконуючий обов’язки 
начальника прес-центру Командування 
Військово-Морських Сил
Збройних Сил України
капітан 3 рангу Сергій Богданов 

Переглянули: 1214 раз(а), газета / Опублікована : 28 Жов. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Борешся за ідею? Готуйся до великих втрат.

Тарас БЕДНАРЧИК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми