Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
  
 
Корвет ВМС України “Тернопіль” розпочав патрулювання у Середземному морі в рамках антитерористичної операції НАТО “Активні зусилля” 

Сьогодні, 28 жовтня, протичовновий корвет Військово-Морських Сил Збройних Сил України “Тернопіль” з оглядовою командою на борту вирушив на патрулювання із військово-морської бази Туреччини Акзас-Карагач до визначених районів  Середземного моря з метою виконання завдань антитерористичної операції НАТО “Активні зусилля”.
Протичовновий корвет “Тернопіль” в рамках операції  “Активні зусилля” нещодавно перейшов до оперативного підпорядкування НАТО та побував у базі логістичного забезпечення Суда-Бей (острів Крит, Греція). 
У антитерористичної операції військові моряки на чолі з командиром походу капітаном 1 рангу Олексієм Доскато перебувають у Середземному морі вже 20 діб із 40 спланованих. 
Під час патрулювання у визначеному районі Середземного моря екіпаж українського корабля під командуванням капітана 3 рангу Олега Григор’єва здійснює практичні дії з моніторингу цивільного судноплавства, збору та обліку інформації щодо підозрілих суден, їх супроводження та огляду,  протимінного забезпечення цивільного судноплавства. 
Як повідомлялося, метою операції НАТО “Активні зусилля” є запобігання незаконному переміщенню зброї, наркотиків, попередження терористичних актів, торгівлі людьми та здійснення контролю за судноплавством. Саме протичовновий корвет “Тернопіль” був першим кораблем українського флоту, який з 2007 року долучився до операції “Активні зусилля”. 
 
Тимчасово виконуючий обов’язки 
начальника прес-центру Командування 
Військово-Морських Сил
Збройних Сил України
капітан 3 рангу Сергій Богданов 

Переглянули: 743 раз(а), газета / Опублікована : 28 Жов. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Людині завше хочеться більшого, тим паче, якщо вона ще не відповіла за те, що вже накрала.

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми