Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Останнім часом дивує поведінка Юлії Тимошенко. Вона добре розуміє ситуацію в «Батьківщині» і цілі, які переслідує більшість керівників партії на чолі з Яценюком – залишити її за гратами на якомога більший строк. Розуміє, але не вчиняє жодних рішучих кроків. У цьому зайвий раз можна упевнитись, якщо перечитати листи, яки Тимошенко писала однопартійцям. Особливо актуальним виявився лист, адресований Немирі (http://zhuzhaleaks.com.ua/jail/na_nemiryu_pro_yacenuka.pdf).

Якщо читати цей лист, який вона писала, як мінімум, тиждень тому, і порівнювати його зміст із ситуацією у фракції «Батьківщина», то Тимошенко можна вважати пророком. Вчора керівництво фракції заборонило своїм депутатам реєструвати у парламенті будь-які законопроекти, які створюють правові умови на виїзд Тимошенко для лікування за кордон. Це рішення одразу викликало спротив у депутатів, які залишилися вірними Тимошенко. Серед них був Томенко, який відмовився підкорятися рішенню керівництва фракцію.

Для Тимошенко ситуація ускладнюється ще й тим, що позицію Яценюка прийняли Кожемякін та Турчинов, які до цього часу нібито протистояли посиленню позицій Арсенія Петровича у партії. Тобто стає вже очевидним, що Тимошенко може залишитися за гратами на сім років. Зусиль лише Немирі, Томенка та Жужі занадто мало, щоб витягти її на волю. І як не дивно, в цій ситуації Тимошенко може сподіватися лише на партію влади, яка зацікавлена у її звільнені для покращення діалогу з Європою.

Переглянули: 699 раз(а), газета / Опублікована : 26 Жов. 2013
YwlLpdlA7 / 20 Січень 2014
Time to face the music armed with this great <a href="http://qoghbok.com">intfimaoron.</a>
2BRbDp25jBg6 / 20 Січень 2014
Brnillaice for free; your parents must be a sweetheart and a certified genius.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Лиш на сьогодні ми хліба благаєм,Що буде завтра, про те вже не дбаєм.

Л. Баранович

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми