Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Останнім часом дивує поведінка Юлії Тимошенко. Вона добре розуміє ситуацію в «Батьківщині» і цілі, які переслідує більшість керівників партії на чолі з Яценюком – залишити її за гратами на якомога більший строк. Розуміє, але не вчиняє жодних рішучих кроків. У цьому зайвий раз можна упевнитись, якщо перечитати листи, яки Тимошенко писала однопартійцям. Особливо актуальним виявився лист, адресований Немирі (http://zhuzhaleaks.com.ua/jail/na_nemiryu_pro_yacenuka.pdf).

Якщо читати цей лист, який вона писала, як мінімум, тиждень тому, і порівнювати його зміст із ситуацією у фракції «Батьківщина», то Тимошенко можна вважати пророком. Вчора керівництво фракції заборонило своїм депутатам реєструвати у парламенті будь-які законопроекти, які створюють правові умови на виїзд Тимошенко для лікування за кордон. Це рішення одразу викликало спротив у депутатів, які залишилися вірними Тимошенко. Серед них був Томенко, який відмовився підкорятися рішенню керівництва фракцію.

Для Тимошенко ситуація ускладнюється ще й тим, що позицію Яценюка прийняли Кожемякін та Турчинов, які до цього часу нібито протистояли посиленню позицій Арсенія Петровича у партії. Тобто стає вже очевидним, що Тимошенко може залишитися за гратами на сім років. Зусиль лише Немирі, Томенка та Жужі занадто мало, щоб витягти її на волю. І як не дивно, в цій ситуації Тимошенко може сподіватися лише на партію влади, яка зацікавлена у її звільнені для покращення діалогу з Європою.

Переглянули: 900 раз(а), газета / Опублікована : 26 Жов. 2013
YwlLpdlA7 / 20 Січень 2014
Time to face the music armed with this great <a href="http://qoghbok.com">intfimaoron.</a>
2BRbDp25jBg6 / 20 Січень 2014
Brnillaice for free; your parents must be a sweetheart and a certified genius.
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Зброя личить чоловіку.

Тарас БЕДНАРЧИК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми