Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
У Військово-Морських Силах створено Севастопольську військово-морську базу. Сьогодні, 22 жовтня, з нагоди формування нової організаційної структури на території військового містечка, що у бухті Стрілецька, було проведено урочисті заходи.
– З формуванням Севастопольської військово-морської бази створена цілісна і сучасна система забезпечення базування кораблів з відповідною інфраструктурою ВМС України, – зазначив, звертаючись до особового складу, тимчасово виконуючий обов’язки командувача Військово-Морських Сил віце-адмірал Сергій Єлісєєв.
За його словами, формування бази – це перший крок на шляху виконання визначеної Президентом України – Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України мети реформ щодо створення мобільних, високопрофесійних, підготовлених Військово-Морських Сил, спроможних надійно і ефективно захищати наших громадян, суспільство і державу, відстоювати національні інтереси України на морі.
В урочистостях взяли участь і привітали особовий склад Севастопольської військово-морської бази помічник Міністра оборони України адмірал запасу Віктор Максимов, заступник Голови Гагарінської районної державної адміністрації у місті Севастополі Світлана Кожаєва, Голова громадської організації “Ветерани ВМС України” контр-адмірал Віктор Носенко, члени військової ради українського флоту, представники командування ВМС ЗС України, командири з’єднань і військових частин Севастопольського гарнізону, духовенство.
Як зазначив віце-адмірал Сергій Єлісєєв, створення Севастопольської військово-морської бази стало можливим завдяки напруженій роботи протягом останніх двох років Командування ВМС, командирів і штабів, при підтримці і сприянні регіональних органів влади. Станом на сьогодні у Військово-Морських Силах України ще функціонують Південна і Західна військово-морські бази.
В рамках проведення урочистого ритуалу з нагоди формування нової структури українського флоту настоятель церкви імені Федора Ушакова отець Ігор провів освячення особового складу Севастопольської військово-морської бази.
На завершення заходів відбулося проходження урочистим маршем особового складу.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника прес-центру Командування 
Військово-Морських Сил Збройних Сил України
капітан 3 рангу Сергій Богданов
Переглянули: 776 раз(а), газета / Опублікована : 22 Жов. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Головне у боротьбі за владу — брататися з олігархами.

Олександр ПЕРЛЮК

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми