Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
У Міністерстві закордонних справ України знають про спроби оснащення Чорноморського флоту Росії новим озброєнням, і закликають російських військовослужбовців не порушувати закони України.

Про це повідомив директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс, коментуючи інформацію, що з'явилася в номері видання "Дзеркало тижня. Україна" від 5 жовтня щодо випадків перевезення військовослужбовцями ЧФ РФ нового озброєння.

"Нам відомі випадки, про які йдеться у статті "Дзеркала тижня". У кожній ситуації МЗС вживало необхідних політико-дипломатичних заходів", - сказав речник МЗС.

За його словами, українська сторона діє в суворій відповідності з національним законодавством і положеннями міжнародних зобов'язань, зокрема, виходячи з базових угод щодо ЧФ РФ.

"Ми розуміємо, що функціонування на території України такого складного механізму як Чорноморський флот, може стикатися з "позаштатними" ситуаціями. Проте звертаємо увагу російських військовослужбовців, які несуть службу в підрозділах ЧФ РФ на території, наголошую, дружньої держави Україна, на необхідності неухильного дотримання і поваги її законодавства", - наголосив Перебийніс.

Він нагадав, що Київ неодноразово заявляв про готовність проводити переговори з російською стороною на будь-які, навіть гострі та болісні теми.

"Зокрема, ми постійно працюємо над удосконаленням наявної двосторонньої договірно-правової бази, що стосується принципів та умов тимчасового перебування ЧФ РФ на території України", - додав він.

Водночас, за словами представника МЗС, Київ виходить із позицій конструктивності, взаємоповаги і врахування національних інтересів.

Він також зазначив, що МЗС України виступає проти зайвої політизації цього процесу для його успішності в контексті розвитку відносин з усіма міжнародними партнерами України.

Видання "Дзеркало тижня. Україна" у статті "Переозброєння нишком" навело кілька прикладів ввезення військовослужбовцями ЧФ РФ нових зразків озброєння, зокрема, БТР- 82АМ-новітньої модифікації базового для ЗС Росії бронетранспортера БТР-80.
Переглянули: 738 раз(а), газета / Опублікована : 08 Жов. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Справді, ніхто не має більших прав на нашу повагу, ніж той, хто хоче і може бути справедливим. Бо у справедливості поєднуються вищі і найрідкісніші чесноти, як у морі, що приймає і поглинає у своїй непізнанній глибині річки, що впадають у нього з усіх сторін.

Фрідріх НІЦШЕ

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми