Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Сьогодні, 8 жовтня, протичовновий корвет Військово-Морських Сил Збройних Сил України “Тернопіль” під командуванням капітана 3 рангу Олега Григор’єва вирушив із Севастополя у Середземне море з метою виконання завдань антитерористичної операції НАТО “Активні зусилля”. Під час патрулювання у визначеному районі Середземного моря, екіпаж українського корабля здійснить практичні дії з моніторингу цивільного судноплавства, збору та обліку інформації щодо підозрілих суден, їх супроводження та огляду, супроводження суден з особливо важливими вантажами, протимінного забезпечення цивільного судноплавства. На борту “Тернополя” перебуває оглядова команда у складі членів екіпажу та підрозділу морських піхотинців. 
Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України адмірал Юрій Ільїн під час проводів корабля зазначив, що корвет “Тернопіль” своєю участю в операції “Активні зусилля” робить шляхетну для флоту і держави справу. Керівник виду Збройних Сил висловив впевненість, що екіпаж з честю виконає усі поставлені завдання. 
Особовому складу також зачитали привітання від керівника регіону, який здійснює шефство над кораблем – від голови Тернопільської обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна. Губернатор побажав морякам успішного плавання і щасливого повернення в рідну базу. 
З напутніми словами до екіпажу також звернулися помічник Міністра оборони України адмірал запасу Віктор Максимов, депутат Севастопольської міської ради Петро Кудряшов, голова Ради організації ветеранів ВМС України контр-адмірал запасу Віктор Носенко, директор підприємства “ОСТОВ” Леонід Соболев.

Довідка. Практична фаза антитерористичної операції НАТО “Активні зусилля ” у Середземному морі розпочалася 6 жовтня 2001 року. 
Відповідно до угоди між Україною та Північноатлантичним альянсом про участь України у військово-морських операціях на Середземному морі, держава надає підтримку Альянсу шляхом залучення до операції кораблів та оглядових команд Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Мета операції – запобігання незаконному переміщенню зброї, наркотиків, попередження терористичних актів, торгівлі людьми та здійснення контролю за судноплавством.
Попередній раз «Тернопіль» виконував подібне завдання у Середземному морі наприкінці 2010 року. Крім нього, в операції свого часу також брали участь фрегат “Гетьман Сагайдачний” і корвет “Луцьк”. 
 
  
  
  
  

Прес-центр Командування
Військово-Морських Сил
Збройних Сил України.
Переглянули: 1062 раз(а), газета / Опублікована : 08 Жов. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Тепер найбільше рук треба докласти там, де ми працювали, не покладаючи рук.

Флоріан БОДНАР

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми