Інші новини
Архів газети
  Архів за 2014 рік:
ВідеоТека


Політолог Ігор Лосєв про цензуру в Севастополі


Ігор Лосєв про останні ініціативи В. Ющенка


Музей побуту Західної України в Севастополі
Дружні сайти
   
   
   
   
   
   
Сьогодні, 8 жовтня, протичовновий корвет Військово-Морських Сил Збройних Сил України “Тернопіль” під командуванням капітана 3 рангу Олега Григор’єва вирушив із Севастополя у Середземне море з метою виконання завдань антитерористичної операції НАТО “Активні зусилля”. Під час патрулювання у визначеному районі Середземного моря, екіпаж українського корабля здійснить практичні дії з моніторингу цивільного судноплавства, збору та обліку інформації щодо підозрілих суден, їх супроводження та огляду, супроводження суден з особливо важливими вантажами, протимінного забезпечення цивільного судноплавства. На борту “Тернополя” перебуває оглядова команда у складі членів екіпажу та підрозділу морських піхотинців. 
Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України адмірал Юрій Ільїн під час проводів корабля зазначив, що корвет “Тернопіль” своєю участю в операції “Активні зусилля” робить шляхетну для флоту і держави справу. Керівник виду Збройних Сил висловив впевненість, що екіпаж з честю виконає усі поставлені завдання. 
Особовому складу також зачитали привітання від керівника регіону, який здійснює шефство над кораблем – від голови Тернопільської обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна. Губернатор побажав морякам успішного плавання і щасливого повернення в рідну базу. 
З напутніми словами до екіпажу також звернулися помічник Міністра оборони України адмірал запасу Віктор Максимов, депутат Севастопольської міської ради Петро Кудряшов, голова Ради організації ветеранів ВМС України контр-адмірал запасу Віктор Носенко, директор підприємства “ОСТОВ” Леонід Соболев.

Довідка. Практична фаза антитерористичної операції НАТО “Активні зусилля ” у Середземному морі розпочалася 6 жовтня 2001 року. 
Відповідно до угоди між Україною та Північноатлантичним альянсом про участь України у військово-морських операціях на Середземному морі, держава надає підтримку Альянсу шляхом залучення до операції кораблів та оглядових команд Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Мета операції – запобігання незаконному переміщенню зброї, наркотиків, попередження терористичних актів, торгівлі людьми та здійснення контролю за судноплавством.
Попередній раз «Тернопіль» виконував подібне завдання у Середземному морі наприкінці 2010 року. Крім нього, в операції свого часу також брали участь фрегат “Гетьман Сагайдачний” і корвет “Луцьк”. 
 
  
  
  
  

Прес-центр Командування
Військово-Морських Сил
Збройних Сил України.
Переглянули: 1199 раз(а), газета / Опублікована : 08 Жов. 2013
Ім`я / нікнейм:
Коментар:
Афоризми

Основний принцип соцiалiзму: вiд кожного по здiбностях — кожному по мордi.

Богдан ЧЕПУРКО

Пошук

Подяка

Всiм спасибi!


Підписка
Передплачуйте “Слово Севастополя” для себе та своїх близьких!

Підписка RSS

Підписка E-mail:

Форум
Погода

Погода в Україні

Курс валют

Фази Місяця

Фазы Луны на RedDay.ru (Севастополь)
День в історії

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Афоризми